איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?

זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז מה עושים? פותחים בחקירה מידית.

עד לא מזמן היה קיים קושי רב לזהות במדויק את מקור הנזילות בצנרת והאינסטלטורים היו נאלצים לבדוק בעזרת שבירת קירות במקומות חשודים. טכנולוגיות חדשות מאפשרות איתור נזילות במצלמה טרמית ולחסוך בשבירת קירות מיותרת.  חברת SMART-PLUMBERS עושה שימוש במצלמה טרמית ובעזרתה מאתרת את מיקומה המדויק של הנזילה בצנרת המים. כתוצאה מכך, אנו מבצעים תיקון במיקום המדויק של התקלה וחוסכים לכם קירות שבורים, לכלוך וכסף. הכירו את המצלמה התרמית, עיקרון הפעולה שלה וכיצד היא הולכת לעזור לכם לפתור נזילות בקלות ובמהירות.

איתור נזילות מהיר מהתקרה, קירות, וכן רצפה

צנרת המים במבנים ממוקמת בתוך קירות, תקרה ורצפה. כאשר יש נזילה בצנרת המים יש קושי מסוים לאתר את התקלה וזאת בעיקר בשל הצורך לשבור קירות, להרים רצפות ולהמר על מיקום הבעיה. מורכבות נוספת שאופיינית למבנים משותפים היא התלות שלנו בשיתוף פעולה מצד השכנים. הקושי בא לידי ביטוי בעיקר כשנדרשת עבודת חציבה וכן נדרשת גישה לצנרת דרך הדירה שלהם בשעות הנוחות לעבודה.

איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך לנו מרכיב חשוב במציאת מקור הנזילה ותיקונה. כאשר אנו יודעים בוודאות מהו מקור הנזילה הרבה יותר קל לנו להתנהל להשגת פתרון לבעיה, הן מול בעל המקצוע וגם השכנים. לעיתים קרובות מתברר שמקור התקלה נמצא דווקא בצנרת של השכנים ויש צורך להתנהל מולם ביעילות. כשאנו מציגים ממצאים ברורים לגבי הבעיה, הרי שסביר להניח שהשכנים ישמחו לשתף עמנו פעולה לפתרון מהיר של הבעיה.

צוות SMART-PLUMBERS מבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית בצנרת בתים פרטיים, מבני מגורים משותפים, עסקים, מתקני יצור, מוסדות ועוד. לאחר בדיקה מהירה אנו כבר יודעים בדיוק כיצד איכן מקור הנזילה ומסוגלים לתת פתרון מהיר ומדויק. כך ניתן להחזיר במהירות את שגרת החיים במקום. 

הכירו את עיקרון הפעולה של המצלמה הטרמית

מצלמות טרמיות פועלות על עיקרון פשוט של זיהוי פליטת גלי אינפרה אדום. גלי אור אינפרה אדומים נמצאים מחוץ לטווח הראיה שלנו ולכן אין באפשרותנו לזהות אותם ללא מכשור מתאים. איתור נזילות במצלמה טרמית עושה בדיוק את זה ומאפשרת לנו למעשה "לראות חום" שכן אור אינפרה אדום מייצג פליטת גלים ממקורות חום. במקביל, המצלמה מאפשרת לנו לזהות מקומות בהם יש פחות חום ובכך להבחין בין פערים בטמפרטורות בכל מקום שאליו אנו מכוונים את המצלמה שלנו. כתוצאה מכך אנו יכולים לקבל תמונה של המצב הטרמי במקום ולזהות נקודות הפולטות פחות חום מאזורים אחרים המרמזים על נזילת מים. למה? נזילת מים מקררת את הקיר ואת זאת נראה על הצג של המצלמה הטרמית. מכיוון שהמים נוזלים על פני שטח מסוים בתוך הקיר, נוכל להתרשם לגבי כיוון התנועה שלהם ולזהות את המקור. כל שנותר הוא לחצוב ולהחליף את הצינור התקול. 

אנשי SMART-PLUMBERS מבינים בטכנולוגיה ומבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית מהמובילות בתחום. בזכות המצלמה הטרמית העבודה מתבצעת בדיוק רב, תוך חיסכון בנזקים ובעליות התיקון.  

איך מתקנים נזילה בצנרת לאחר שאיתרנו אותה?

הדבר תלוי במיקום הנזילה, סוג הצנרת והתקציב. בבתים ישנים רבים ממוקמת צנרת מתכת בקירות. צנרת זאת נוטה להחליד עם השנים ואין דרך איכותית לתקן אותה. במצב זה יש 2 אפשרויות  הכוללות החלפת מקטע בעלות נמוכה יחסית, או שלחלופין תידרש החלפת קו שלם. המהדרין יחליפו את כל הצנרת במקום ומדובר בפרויקט מושקע יותר. הצינורות הישנים יוחלפו בשרוולי פקס מתקדמים שיחוברו לחנוכיית פליז במיקום אסטרטגי. יתרונם הגדול של צינורות הפקס הוא כמובן בתחזוקה. כאשר מזוהה דליפה, כל שצריך לעשות הוא לשלוף את הצינור הפנימי מהשרוול ולהחדיר צינור חדש ללא שבירת קירות כלל. 

במקרה ויש שרוולי פקס במקום, הרי יש סיכוי סביר לדליפה כפולה. דליפה ראשונה מגיעה מהצינור הפנימי ואילו השנייה מהשרוול. במצב זה פשוט שולפים את הצינור הפנימי ומחליפים בחדש. זאת אחרי ששללנו בעיית חיבורים שנזילה מהם תגרום להצפת השרוולים בתוך הקירות ונזילה החוצה לקיר. במצב זה עלינו לאתר את המחבר הנוזל ולאטום או להחליף אותו בחדש. 

לאחר הבדיקה שמבצעים אנשי SMART-PLUMBERS, מתקבלת יחד עם אנשי המקום הערכה לגבי הביצוע, הצעת מחיר והחלטה לגבי עיתוי הביצוע ואופיו. תהיו בטוחים שבעזרת איתור נזילות במצלמה טרמית משוכללת, אין מצב שאנו מפספסים ואתם תיהנו מתינו מהיר, איכותי ובעלות אטרקטיבית.

איתור נזילה בעזרת מצלמה טרמית חוסך לנו זמן וכסף

איתור נזילות במצלמה טרמית מתבצע במהירות יעילות, תוך חיסכון בזמן עבודה יקר, שכן הוא מקצר את תהליך זיהוי מקור הנזילה. כל שצריך בכדי לאתר נזילה הוא לסרוק בעזרת המצלמה את האזור החשוד בדליפה ו"לטייל" בעקבות המים. שובל המים נראה על גבי הצג עד לנקודת ההתחלה ושם יופיע בדרך כלל כתם כהה וגדול יותר שמייצג שלולית גדולה במקום. כשאין צורך לשבור קירות במספר מקומות, הרי גם אין צורך לתקן ולא לטאטא את הלכלוך שהצטבר במהלך הבדיקה. כתוצאה מכך כולנו חוסכים ומרווחים זמן יקר. 

הצוות של SMART-PLUMBERS מסיים את העבודה במהירות, אתם חוזרים לשגרה ואנחנו יכולים לחסוך לכם בהוצאות. למה? כי כשלנו זה משתלם, חשוב לנו לפנק אתכם בעלות נוחה עבור העבודה. זאת כי אנו יודעים שלקוחות מרוצים הם לקוחות נאמנים ומליצי יושר. למידע נוסף על איתור נזילות במצלמה טרמית צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפתרון הדליפה שמטרידה אתכם. 

איתור נזילות במצלמה טרמית, כל היתרונות 

בארץ, הטכנולוגיה מגיעה לשיאים חדשים. גם בתחום האינסטלציה, טכנולוגיות הייטק החלו להותיר את רישומן. כאשר יש נזילות, אפשר להפעיל את השיטה המתקדמת. איתור נזילות במצלמה טרמית, במקום שיטה של ניסוי וטעיה או ניחוש מושכל. מיד נבין את כל היתרונות של השיטה הזאת. 

איתור נזילות במצלמה טרמית בלי לחכות לנזק גדול 

לפעמים ניתן לזהות בעיה של נזילה, עוד לפני שיש נזק גדול ומשמעותי. דרך מאוד טובה לזהות זאת היא כאשר שמים לב שחשבון המים פתאום עלה. אך השאלה היא מהיכן מגיעה הנזילה. אם לא רוצים לחכות עד שרואים בעיניים את מלוא היקף הנזק, הפתרון פשוט - איתור נזילות במצלמה טרמית. לא צריך לנחש או לשער. בעזרת המצלמה הזאת אפשר לראות, לזהות תקלה או נזילה, בשלב מאוד מוקדם. לא חייבם לחכות עד שרואים נזק על הקיר, מתחת למרצפות ובכל מקום אחר. 

בלי לשבור לכם קירות או מרצפות 

אם יודעים שיש נזילה אבל לא מצליחים לאתר את מקורה, לא כדאי סתם כך להתחיל לשבור קירות או לנפץ מרצפות. כדי להגיע לצינור הפגום ולהחליף, בעזרת המצלמה יודעים בדיוק לאן צריך לגשת. כך יודעים בדיוק את הנקודות שבהן יש לטפל. בצורה כזאת אפשר להשיג תוצאות עם מינימום טרחה, מינימום זמן. קודם כל, המצלמה מאתרת בדיוק את מקום התקלה. לאחר מכן אפשר להגיע אל הצנרת, בדיוק למקום הרצוי. אחר כך מחליפים את החלק של הצינור ואז אפשר גם ליבש את המקום. הכל נעשה במהירות רבה, במיומנות מקסימלית ומינימום טרחה. 

חוסכים לכם בהוצאות  

כאשר מאתרים את הנזילה בשלב מוקדם, חסכים כסף. הסיבה מאוד פשוטה, בגלל שלא נוצר נזק משמעותי, גם עלות התיקון היא מינימלית או לכל הפחות, עולה לכם פחות. ככל שמחכים וממתינים, עלות התיקון הופכת ליותר משמעותית. נזילה מינימלית יכולה לחלחל למטה, להגיע לשכנים, ליצור נזק בטיח, להוביל לעובש וצרות אחרות. 

אז למי קוראים? שירות בטכנולוגיה מתקדמת

יש לכם נזילה, אסור לאבד זמן. פנו לקבלת שירות יעיל, איכותי וללא פשרות. איתור נזילות במצלמה טרמית בעזרת Smart plumbers. שירות מקצועי, מהיר ובטכנולוגיה מתקדמת. 

 

איתור נזילות במצלמה טרמית

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

מאמרים נוספים

איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
בעבר כאשר היה צורך לבצע איתור נזילה בצנרת, לא הייתה ברירה והחלו לחפור ולפשפש. היום אין בכך צורך משום שקיים ציוד מקצועי חדיש ומשוכלל בדמות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה היא משימה חשובה מאוד שכן הרטיבות והעובש שבעקבותיה גובים מחיר כלכלי ובריאותי כבד. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע תהליך זה באופן מקצועי
איתור נזילות מים טכנולוגיות
איתור נזילות מים טכנולוגיות
נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע
ייבוש תת רצפתי המלצות
ייבוש תת רצפתי המלצות
מים – אי אפשר בלעדיהם ואי אפשר איתם. מים הם מוצר בסיסי שלא נוכל לחיות בלעדיו אף יום אחד. הוא משמש אותנו לשתייה, בישול, ניקיון ובעצם למה לא? אבל כאשר המים אינם רצויים ומקום כלשהו אמור להיות יבש המים מביאים עימם נזק עצום. וזה מה שקורה כאשר נוצרת נזילה תת רצ
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
נזילות מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג' דו משפחתי.
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת אם בעסק, מוסד או דירה וכדומה מתבצע על ידי מאתר נזילות מקצועי שעבר הכשרות ובעל ניסיון קודם בענף האינסטלציה.
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי של סמארט פלמברס עם העובדים המוכשרים והמקצועים לצד מכשירי הייבוש תת רצפתי המתקדמים בעולם נותנים לכם מענה לשיקום נזקי מים מתחת לריצוף פרקט ועוד.
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף
איתור נזילות בזמן
איתור נזילות בזמן
כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות
למה צריך מאתר נזילות?
למה צריך מאתר נזילות?
מאתר נזילות יכול לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
מרתף עם נזילות הוא חשש גדול בקרב בעלי בתים, אבל למרבה המזל יש אמצעי מניעה רבים שניתן לנקוט כדי לסייע לשמור על מרתף יבש ללא נזילות.
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
כאשר מתגלה נזילה בתוך הדירה/הבית או מחוצה לו יש לדעת מה מקורה, מכשיר לאיתור נזילות מתקדם יכול לגלות את מקורה הבעיה ובכך למנוע בדיקות במקומות מיותרים אשר עלולים לפגוע במבנה
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
איתור נזילות מים הוא תחום לאיתור נזילות סמויות, שהן כל אותם המקרים בהם הנזק החיצוני ניכר וקל לזיהוי, אך מקור הנזילה נסתר וכך קשה למצוא ולתקן אותה.
איתור נזילות -  בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחוש
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז
איך בוחרים מאתר נזילות?
איך בוחרים מאתר נזילות?
יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף נועד למצבים בהם אותרה הנזילה וטופלה וכעת נותרה רטיבות הכלואה בקיר או ברצפה ופוגעת במבנה.
איתור נזילות מים המלצות
איתור נזילות מים המלצות
כאשר מעוניינים באיתור נזילות מים המלצות מתקבלות בברכה. חשוב לדעת כי איתור הנזילות דרוש בכמה מקרים בהם ביצוע הבדיקה נעשה טרם רכישת דירה.
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
אין ספק שהצפה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים שעלולים להתרחש במבנה והכוונה בעיקר למים ולחות בתוך הקירות ומתחת לרצפות. הצפות נגרמות בדרך כלל בשל תקלות צנרת המים והביוב וכן בשל דליפת מי גשמים מהגג, קירות ואף בשל הצפה בכל האזור בשל גשם עוצמתי במיוחד.
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
איתור נזילות היה מאז ומעולם נושא בעייתי ולא פשוט בכלל. שגיאה, ולו הקלה ביותר, באיתור המיקום המדויק של נזילה, היתה גורמת מצידה לבעיה נוספת – חפירה מיותרת בקירות הבית ופגיעה אסתטית ובטיחותית בו ובדיירים שלו.
רטיבות בקיר פנימי -  הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקיר פנימי - הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקירות הבית איננה דבר של מה בכך.הרטיבות עלולה, אם תימשך לאורך זמן, להשפיע על היציבות של הבית בכללותו. רטיבות בקיר פנימי עלולה להיות בעייתית יותר, ובעלת השפעה מזיקה יותר הן על הבית עצמו והן על הבריאות של כל בני המשפחה.
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
החורף רק התחיל וכבר גיליתם כתם רטיבות על אחד הקירות החיצוניים של הבית? זה הזמן לטפל בעניין וכמה שיותר מהר. לרבים ישנה מחשבה מוטעית שבעיית רטיבות תיפתר מעצמה. הדבר כמובן אינו כך- להיפך. רטיבות בקיר חיצוני מעידה על כך שהמים מצאו להם דרך קלה יותר לזרום כלפי
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן