איתור נזילות בזמן

איתור נזילותאם יש לכם נזילה באחד מהצינורות בבית וזה יכול להיות צינור שעובר בקיר, יכול להיות צינור שעובר תחת המרצפות, מרזב או כל צנרת אחרת, אתם עלולים להיות בבעיה. במקרה הטוב, חשבון המים שלכם יתנפח בכמה עשרות שקלים. במקרה הפחות טוב, הוא יתנפח הרבה מעבר לזה אבל זו עדיין הבעיה הקטנה. כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות עם נזילה אלא צריכים לקרוא לחברה מקצועית כמו smart plumbers שתעשה עבורכם את העבודה. 

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

אז איך עושים איתור נזילות? איך אפשר לדעת איפה המקור של הנזילה? האם צריכים לפתוח את כל הקיר או את כל הרצפה בשביל לאתר את הנזילה? היום זה ממש לא צריך להיות ככה. מסתבר שיש הבדלי טמפרטורה בין אזור רטוב לאזור יבש. עד כאן זה הגיוני. אבל מסתבר יותר מזה, שיש הבדלי טמפרטורות בין מקור הנזילה לאזורים אליהם המים מגיעים, וכשיש מכשיר שיודע למדוד טמפרטורת מעבר לקירות, אפשר למצוא את מקור הבעיה. כזו היא בדיוק מצלמה טרמית, היא יודעת לזהות הבדלי טמפרטורה והיא מתריעה על כך מידית לבודק. אפשר היום לאתר נזילה בצורה מדויקת מאוד, ופועל יוצא מכך הוא שגם את הנזק אפשר להקטין משמעותית.

איתור מהיר ימנע בלאגן גדול

איתור נזילות מהיר ימנע לא מעט בלאגן. הוא קודם כל יאפשר לחזור ולפתוח את המים בבית לאחר שיתקנו את הנזילה כך שניתן יהיה לחזור לשגרה. נזילה של מים גם גוררת עובש ופטריות, מה שמאוד לא בריא לבני אדם ולכן אסור לגור בסביבה של עובש. בנוסף, איתור מהיר יחסוך המון כסף מפני שלא יהיה צורך לשבור את כל הקיר והנזילה תהיה עדיין בשליטה, ולא יהיה צורך בשיפוץ גדול. חושדים שיש לכם נזילה מאיפה שהוא בבית? אל תחכו רגע. הזמינו חברה שתבצע עבורכם את הבדיקה בשביל שתוכלו לטפל בבעיה במהירות.

כיצד מבצעים איתור נזילות בעזרת ציוד מתוחכם

איתור נזילות דורש ניסיון רב, ציוד מתאים ויכולת ניתוח מצבים. בכל בית יש עשרות ומאות מטרים של צנרת הפרוסים מתחת לרצפות, בתוך קירות וכן באדמה. בעסקים ומתקני ייצור רבים המצב מורכב בהרבה. את התוצאות של הדליפה אנו רואים עם כתם לחות, ריחות עובש בעייתיים, טפטוף, שלוליות ועוד. נקודת פריצת המים אינה משקפת בהכרח את מיקום הדליפה שכן המים נוטים לנזול למקומות נמוכים. אז מה עושים? מתקשרים ל  SMART-PLUMBERSומאתרים את הנזילה עוד היום. 

העיניים של מאתרי הנזילות

ציוד מתקדם עבור איתור נזילות מהווה מכפיל כוח משמעותי לעבודת האינסטלטור ומכוון אותו בדיוק למיקום התקלה, ללא צורך בחפירות, קידוחים, שליפת צינורות ושיטות נזקניות נוספות שאבד עליהן הכלח. בקיצור, כשאתם פונים לאינסטלטור עם תלונה על נזילה, כדאי לכם לגלות עניין בציוד שבו הוא משתמש. כי אם האינסטלטור שלכם לא מצויד במכשור לאיתור נזילות הרי יש סיכוי שבקרוב תמצאו את עצמכם עם קירות שבורים, רצפות מורמות ותעלות בגינה. חשוב להבין שציוד איתור נזילות מסייע באבחון מדויק של מקום התקלה, מונע פגיעה מיותרת בקירות ורצפות ובכך מונע גרימת נזקים למבנה ותשתיות בסביבה. כתוצאה מכך, זמן העבודה פוחת משמעותית, עבודת התיקון גורמת לפחות נזק במקום, השבתת מערכת המים מצטמצמת  ועלויות התיקון יורדות בהתאם. 

מפעילים טכנולוגיות מתקדמות עבור איתור נזילות

השם SMART-PLUMBERS, לא נבחר באקראי, אלה מתוך כוונה להעביר מסר ללקוחותינו – אנחנו עובדים חכם! כאנשי מקצוע מנוסים אנו מכירים ביתרונות הרבים שטמונים בציוד טכנולוגי איכותי המיועד לאיתור נזילות ומאובזרים במיטב הטכנולוגיה המתאימה לכך. הטכנולוגיות שברשותנו פועלות באמצעות מצלמה טרמית, חיישן לחות, זיהוי סאונד אקוסטי, זיהוי מתכות ועוד. ברור לנו לחלוטין שציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי אינו חזות הכול בעבודות צנרת, אלא מהווה קיצור דרך משמעותי לקראת השגת המטרה לשמה אנו באים. תפקידנו לפתור תקלות צנרת במהירות ויעילות תוך שימוש בשיטות עבודה מקצועיות, עם חומרים וציוד איכותי, על פי התקן.

הכירו את הטכנולוגיות שבשימוש SMART-PLUMBERS:

איתור נזילות מים בעזרת מכשיר לאיתור דליפות גז – ה EX-TEC HS של חברת SEWERIN  הגרמנית, הוא מכשיר מתקדם לאיתור דליפות גז ומשמש אותנו ביעילות לאיתור נזילות מים.  מחדירים גז ידידותי לצנרת שבבדיקה ומאתרים את נקודת הדליפה במהירות בעזרת ה EX-TEC HS שברשותנו. 

איתור נזילות מים בשיטות אקוסטיות – לפעמים השיטה הטובה ביותר לביצוע איתור נזילות היא באמצעות האזנה. בעזרת Trotec ld6000 של חברת SEWERIN הגרמנית ניתן לאתר נזילות בקלות, מהירות ויעילות. מדובר במכשיר איכותי ביותר שעושה עבודה נהדרת תוך שימוש בטכנולוגיה המבצעת השוואות בין רעשים ומיקוד אזור הטפטוף, ממש כמו במשחק "חם-קר". ביצוע השוואות של מקור רעש ואופיו מאפשר למכשיר האיתור לסנן רעשים שאינם קשורים לטפטוף עצמו ולכוון את המפעיל ישר למטרה. 

איתור תוואי צנרת קבורה בשיטות מגנטיות – צנרת דולפת הקבורה בשטחים פתוחים מהווה אתגר לא קטן בזיהוי דליפות. נכון הדבר במיוחד כאשר הצנרת מכסה שטח גדול במתקני ייצור ועסקים. קיימות שתי שיטות עיקריות לאיתור תוואי הצנרת, כשהראשונה מתמקדת בזיהוי טרמי ואילו השנייה באמצעות מגנטיות. לא תמיד ניתן לאתר צנרת בשיטות טרמיות בשל מיסוך אנרגטי הנובע מקרינת השמש החזקה במקום. לכן, במצבים אלה אנו עושים שימוש ב UT 9000 פורץ הדרך של חברת SEWERIN. ה UT 9000יודע לזהות תוואי צנרת בכל מזג אוויר ובכל תנאי שטח, במהירות ובדיוק, תוך זיהוי שדות מגנטיים אופייניים. לאחר שאיתרנו את תוואי הצנרת, אנו יכולים להתפנות למשימה שאליה התבקשנו לבוא – איתור דליפה. בשלב זה אנו מחדירים לצנרת גז ידידותי מנקודת הכניסה, יוצאים לדרך עם המפה שהפקנו בעזרת ה UT 9000 ומאתרים דליפות בעזרת המכשיר לזיהוי דליפות גז (EX-TEC HS) שברשותנו. חופרים בנקודה המדויקת, מתקנים וזהו!

איתור לחות בעזרת מכשיר לזיהוי לחות – דליפות לא תמיד נראות בעין וגם לא כתמי לחות. ה T660 של חברת TROTEC הוא מכשיר איכותי ביותר לאיתור לחות בתוך קירות. דליפה בקיר יכולה להתחיל בנקודה אחת ולטייל למקום אחר. סריקה ואיתור אזורי לחות יכולים להפיק עבורנו תמונה ברורה למדי של מסלול הדליפה ואיתור מהיר של מקורה. 

טכנולוגיה ומקצועיות אצלכם בצנרת

אנו עושים שימוש חכם גם עם ציוד טכנולוגי נוסף ומזהים תקלות בקלות ובמהירות תוך ניתוח מהיר של המצב במקום. 

בדיקות לחץ לצנרת מים חמים וקרים – שיטה פשוטה ואמינה זאת מניבה מידע רב ערך על זיהוי בעיית דליפה בקווי המים החמים או הקרים. השוואת לחצים מול מערכת מקבילה במקום יכולה לאתר נקודות מים בעייתיות ישר מה"חנוכיה". מכאן ועד איתור מדוקדק של מיקום הבעיה הדרך קלה, שכן שולפים את הצינור הפגום ומחליפים בחדש. לחלופין, כאשר מדובר בצנרת ישנה, יתכן ויש צורך לבצע החלפה של הקו או לפחות את חלק ממנו בצנרת מים חדישה.

זיהוי דליפות במערכת הביוב – למערכת הביוב שלנו אין "חנוכייה" אך יש נקודות כניסה ויציאה ברורות. התקלות נוטות לעיתים קרובות להופיע במקומות בעייתיים כמו זוויות. במצבים אלה אנו מחדירים בלונים ייחודיים למקומות חשודים ומבצעים סתימות בנקודות אסטרטגיות. הזרמת גז מנפחת את הבלונים משני הכיוונים וכתוצאה מכך, נוזלים אינם יכולים לעבור במקום. כל שנותר הוא להזרים מים בצנרת ולחפש בריחת מים. המפלס בכיור יורד? מצוין! איתרנו את אזור הנזילה.

כשיש בעיות, טוב לדעת שעומד לרשותכם בעל מקצוע אמין ומקצועי. SMART-PLUMBERS יודעים את העבודה ומבצעים איתור נזילות מהיר ומקצועי בעלות נוחה וביצוע מושלם. יש לכם בעיות בצנרת? לנו יש פתרונות חזקים שיחזירו את מערכת המים שלכם לשימוש במהירות, דיוק ובלי משחקים מיותרים. צרו קשר עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם. 

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

מאמרים נוספים

איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
בעבר כאשר היה צורך לבצע איתור נזילה בצנרת, לא הייתה ברירה והחלו לחפור ולפשפש. היום אין בכך צורך משום שקיים ציוד מקצועי חדיש ומשוכלל בדמות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה היא משימה חשובה מאוד שכן הרטיבות והעובש שבעקבותיה גובים מחיר כלכלי ובריאותי כבד. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע תהליך זה באופן מקצועי
איתור נזילות מים טכנולוגיות
איתור נזילות מים טכנולוגיות
נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע
ייבוש תת רצפתי המלצות
ייבוש תת רצפתי המלצות
מים – אי אפשר בלעדיהם ואי אפשר איתם. מים הם מוצר בסיסי שלא נוכל לחיות בלעדיו אף יום אחד. הוא משמש אותנו לשתייה, בישול, ניקיון ובעצם למה לא? אבל כאשר המים אינם רצויים ומקום כלשהו אמור להיות יבש המים מביאים עימם נזק עצום. וזה מה שקורה כאשר נוצרת נזילה תת רצ
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
נזילות מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג' דו משפחתי.
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת אם בעסק, מוסד או דירה וכדומה מתבצע על ידי מאתר נזילות מקצועי שעבר הכשרות ובעל ניסיון קודם בענף האינסטלציה.
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי של סמארט פלמברס עם העובדים המוכשרים והמקצועים לצד מכשירי הייבוש תת רצפתי המתקדמים בעולם נותנים לכם מענה לשיקום נזקי מים מתחת לריצוף פרקט ועוד.
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף
איתור נזילות בזמן
איתור נזילות בזמן
כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות
למה צריך מאתר נזילות?
למה צריך מאתר נזילות?
מאתר נזילות יכול לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
מרתף עם נזילות הוא חשש גדול בקרב בעלי בתים, אבל למרבה המזל יש אמצעי מניעה רבים שניתן לנקוט כדי לסייע לשמור על מרתף יבש ללא נזילות.
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
כאשר מתגלה נזילה בתוך הדירה/הבית או מחוצה לו יש לדעת מה מקורה, מכשיר לאיתור נזילות מתקדם יכול לגלות את מקורה הבעיה ובכך למנוע בדיקות במקומות מיותרים אשר עלולים לפגוע במבנה
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
איתור נזילות מים הוא תחום לאיתור נזילות סמויות, שהן כל אותם המקרים בהם הנזק החיצוני ניכר וקל לזיהוי, אך מקור הנזילה נסתר וכך קשה למצוא ולתקן אותה.
איתור נזילות -  בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחוש
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז
איך בוחרים מאתר נזילות?
איך בוחרים מאתר נזילות?
יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף נועד למצבים בהם אותרה הנזילה וטופלה וכעת נותרה רטיבות הכלואה בקיר או ברצפה ופוגעת במבנה.
איתור נזילות מים המלצות
איתור נזילות מים המלצות
כאשר מעוניינים באיתור נזילות מים המלצות מתקבלות בברכה. חשוב לדעת כי איתור הנזילות דרוש בכמה מקרים בהם ביצוע הבדיקה נעשה טרם רכישת דירה.
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
אין ספק שהצפה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים שעלולים להתרחש במבנה והכוונה בעיקר למים ולחות בתוך הקירות ומתחת לרצפות. הצפות נגרמות בדרך כלל בשל תקלות צנרת המים והביוב וכן בשל דליפת מי גשמים מהגג, קירות ואף בשל הצפה בכל האזור בשל גשם עוצמתי במיוחד.
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
איתור נזילות היה מאז ומעולם נושא בעייתי ולא פשוט בכלל. שגיאה, ולו הקלה ביותר, באיתור המיקום המדויק של נזילה, היתה גורמת מצידה לבעיה נוספת – חפירה מיותרת בקירות הבית ופגיעה אסתטית ובטיחותית בו ובדיירים שלו.
רטיבות בקיר פנימי -  הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקיר פנימי - הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקירות הבית איננה דבר של מה בכך.הרטיבות עלולה, אם תימשך לאורך זמן, להשפיע על היציבות של הבית בכללותו. רטיבות בקיר פנימי עלולה להיות בעייתית יותר, ובעלת השפעה מזיקה יותר הן על הבית עצמו והן על הבריאות של כל בני המשפחה.
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
החורף רק התחיל וכבר גיליתם כתם רטיבות על אחד הקירות החיצוניים של הבית? זה הזמן לטפל בעניין וכמה שיותר מהר. לרבים ישנה מחשבה מוטעית שבעיית רטיבות תיפתר מעצמה. הדבר כמובן אינו כך- להיפך. רטיבות בקיר חיצוני מעידה על כך שהמים מצאו להם דרך קלה יותר לזרום כלפי
בדיקת רטיבות – אז והיום
בדיקת רטיבות – אז והיום
אחד מה"סיוטים" של אנשים רבים כולל את רגע הגילוי של כתמי רטיבות על התקרה או על אחד מקירות הבית.
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: חורף בחוץ, אתם יושבים בבית החם ושומעים מבחוץ את הגשם מטפטף באיטיות, אבל אז, אתם קמים ומגלים שהגשם פסק מזמן והטפטוף שאתם שומעים הוא מתוך הבית שלכם.
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן