איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים

קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחושים. לאחר שכבר הזמנתם את האינסטלטור, כבר לא נעים לכם לעצור את הבדיקה שמתקדמת אל הלא נודע עם קירות שבורים ואבק. "מה הלחץ? אין בעיה לתקן פה, קצת רובה ונגמר הסיפור". 

חברים.. יש 2 דרכים לאתר נזילות מים: ניסוי וטעיה או בדיקה באמצעים מתקדמים. למרות שיש כיום שפע של טכנולוגיה מתקדמת עבור איתור נזילות מים הרי גם כיום אינסטלטורים רבים ממשיכים לדבוק בשיטות ישנות. אלה כוללות חיפוש תקלות באמצעות קידוחים, שבירה, דפיקות על קירות, הרמת רצפות, חפירות ועוד. 

הטכנולוגיה שחוסכת לכם קירות שבורים

בקיצור, סוף מעשה במחשבה תחילה. אם האינסטלטור שהזמנתם אינו מסוגל לאתר תקלה בצנרת המים או הביוב במהירות, בקלות וללא נזקים, הרי עדיף לכם היפרד מהר ככל האפשר. ביצוע איתור נזילות מים עדיף שיעשה בקור רוח, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמסוגלת לאתר את מקור נזילת המים במהירות. רק כך תוכלו להיות בטוחים שלא יתבצעו פעולות סרק לאיתור נזילות מים הנזילה והרס במקום. 

SMART-PLUMBERS עושים שימוש מושכל בטכנולוגיות לאיתור נזילות מים ומשיגים תוצאות מהירות, תוך התנהלות זהירה במקום. הכירו את הטכנולוגיות שבהן אנו נעזרים בכדי להביא להצלחה בתיקון:

• זיהוי אקוסטי – אנו עושים שימוש ב Trotec ld6000 שיודע להקשיב היטב ולזהות טפטופים תוך ביצוע השוואות בין הרעשים השונים והכוונת המפעיל ישר לנקודת הנזילה. 

• זיהוי מגנטי – כשצריך לאתר תוואי צנרת אנו מוצאים את ה UT 9000 הגרמני. למכשיר יש יכולת גבוהה לאתר מתכות באמצעות שדות מגנטיים ולאפשר יצירת מפת תוואי צנרת במקום. מתאים בעיקר במקומות גדולים בהם יש פריסת צנרת הקבורה בקרקע.

• זיהוי לחות – כשיש חשש ללחות בקירות, אנו נעזרים ב T660. מדובר במכשיר בעל רגישות גבוהה ביותר שנותן לנו אינדיקציה לגבי רמת הלחות וכן מאפשר לנו למפות את מסלול המים בקירות. כך ניתן בקלות ובמהירות להגיע למקור הדליפה במקום. 

• זיהוי בגז – בעזרת שילוב שיטות ומכשירים, אנו מזהים נזילות בעזרת הצפת מערכת המים בגז ידידותי וזיהוי הדליפה בעזרת של SEWERIN.

• אלימינציה עם בלון – איטום קווי ביוב בעזרת בלון ייעודי מאפשר לנו זיהוי דליפות בנקודות חשודות. מנפחים מציפים כיור או אמבטיה ומזהים ירידה במפלס. 

• השוואות לחץ – דליפות גורמות לירידה בלחץ המים. ביצוע בדיקות בעזרת ציוד למדידת לחצים מכוון אותנו לצנרת הבעייתית. שולפים את הצינור הפגוע ומחליפים במהירות עם צינור חדש. 

כחברה שמבינה בטכנולוגיה חשוב לנו לרכוש ציוד איכותי בלבד שמגיע מחברות מובילות ומסוגל להגיע לרמות דיוק גבוהות. 

מאתרים תקלות ומתקנים במהירות 

הטכנולוגיות שלנו אף פעם לא מפספסות ומהר מאד אנו מקבלים תמונה ברורה של המצב במקום. אנו מעדכנים אתכם לגבי הממצאים ומקבלים החלטה מושכלת כיצד לפעול בנדון. כתוצאה מההתנהלות היעילה שלנו, לקוחותינו יכולים לחזור לשגרה במהירות.

חשוב להבין שגם כאשר עושים שימוש בטכנולוגיות איתור נזילות מים, הרי לעיתים קרובות יש עדיין צורך לפתוח קיר, להרים רצפה או לחפור בגינה. את זאת אנו עושים מתוך ידיעה ברורה לגבי מיקום התקלה והשלכותיה. כתוצאה מכך נגרם נזק מינימלי שאותו נתקן בסוף העבודה. ההבדל הוא משמעותי שכן לעיתים חוסך מספר נקודות שבירה שאותן יידרש אינסטלטור סטנדרטי לתקן בתום העבודות. מדובר בתוספת לכלוך, תוספת זמן עבודה ותוספת טלאים במבנה, ומי משלם על כל החגיגה הזאת? אתם כמובן..

SMART-PLUMBERS חוסכים באי וודאות

וודאות מאפשרת לכל הצדדים להתארגן בהתאם ולחסוך במצבים לא נעימים הכרוכים בעבודות אינסטלציה. בבית, במוסד ציבורי, בניין מגורים או מתקן ייצור, השבתת מערכת המים וביצוע שיפוץ במקום עלולה לשבש את השגרה באופן משמעותי. מצד שני, הוודאות תורמת גם לבעל המקצוע שכן הוא יכול להתארגן על צוות עבודה, כלי ביצוע, זמן ביצוע וחומרים מתאימים. 

כאשר צוות SMART-PLUMBERS מסיים את האבחון במקום, הוא מידע את האחראים ושני הצדדים מתאמים את זמן ואופן הביע לנוחות כל הצדדים. כך יוצא שניתן לדחות עבודות למועדים נוחים (כמו חופשות בתי ספר) ובינתיים למצוא פתרון חלופי מספק. 

SMART-PLUMBERS חוסכים לכם בעלויות

גם אם הציעו לכם לפני העבודה מחיר X הרי יש מצב שבו האינסטלטור ישנה את דעתו במהלך העבודות. לכך יש 2 סיבות עיקריות: או שהאינסטלטור גילה משהו שהוא לא ידע עליו לפני שהתחיל את העבודות או ש"נעקצתם". אינסטלטורים יודעים היטב שברגע שהם מחרבים לכם את הקירות אתם בידיים שלהם והמחיר מטפס בהתאם. אז מה האלטרנטיבה? וודאות!

שימוש בציוד טכנולוגי עבור איתור נזילות מים מציע וודאות רבה. לאחר שלב הבדיקה כבר ברור למדי מה המצב במקום ויש לכך תג מחיר ברור, עליו מסכים הלקוח. 

בניגוד לדעה המקובלת הרי ששימוש בטכנולוגיה איכותית לאיתור נזילות מים לא נדרש להתגלגל אל כיסו של הלקוח. למעשה, ההיפך הוא הנכון שכן מדובר בחיסכון. איך זה יכול להיות? הקסם טמון ביעילות. כשעובדים ביעילות כולם מרוויחים. עבודה יעילה חוסכת בשעות עבודה, חומרים ובהפתעות לא נעימות. את החיסכון אנו מעדיפים להעביר אל הלקוחות שלנו, כך אנו יכולים לדעת שאתם תהיו מרוצים יותר וכידוע לקוחות מרוצים מהווים אנשי שיווק נהדרים. כשצריך להשקיע פחות בשיווק והמוניטין עולה הרי שכולם מרוויחים. 

למידע נוסף על חיסכון בעלויות עבור ביצוע איתור נזילות מים ותיקונים צרו עמנו קשר עכשיו במספר 072-3930090 ונשמח לסייע. לחלופין, אתם מוזמנים להשאיר פרטי קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרונות חכמים בקירות, מתחת לרצפה ובקרקע. 

נזילות מים

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

מאמרים נוספים

איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
בעבר כאשר היה צורך לבצע איתור נזילה בצנרת, לא הייתה ברירה והחלו לחפור ולפשפש. היום אין בכך צורך משום שקיים ציוד מקצועי חדיש ומשוכלל בדמות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה היא משימה חשובה מאוד שכן הרטיבות והעובש שבעקבותיה גובים מחיר כלכלי ובריאותי כבד. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע תהליך זה באופן מקצועי
איתור נזילות מים טכנולוגיות
איתור נזילות מים טכנולוגיות
נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע
ייבוש תת רצפתי המלצות
ייבוש תת רצפתי המלצות
מים – אי אפשר בלעדיהם ואי אפשר איתם. מים הם מוצר בסיסי שלא נוכל לחיות בלעדיו אף יום אחד. הוא משמש אותנו לשתייה, בישול, ניקיון ובעצם למה לא? אבל כאשר המים אינם רצויים ומקום כלשהו אמור להיות יבש המים מביאים עימם נזק עצום. וזה מה שקורה כאשר נוצרת נזילה תת רצ
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
נזילות מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג' דו משפחתי.
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת אם בעסק, מוסד או דירה וכדומה מתבצע על ידי מאתר נזילות מקצועי שעבר הכשרות ובעל ניסיון קודם בענף האינסטלציה.
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי של סמארט פלמברס עם העובדים המוכשרים והמקצועים לצד מכשירי הייבוש תת רצפתי המתקדמים בעולם נותנים לכם מענה לשיקום נזקי מים מתחת לריצוף פרקט ועוד.
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף
איתור נזילות בזמן
איתור נזילות בזמן
כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות
למה צריך מאתר נזילות?
למה צריך מאתר נזילות?
מאתר נזילות יכול לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
מרתף עם נזילות הוא חשש גדול בקרב בעלי בתים, אבל למרבה המזל יש אמצעי מניעה רבים שניתן לנקוט כדי לסייע לשמור על מרתף יבש ללא נזילות.
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
כאשר מתגלה נזילה בתוך הדירה/הבית או מחוצה לו יש לדעת מה מקורה, מכשיר לאיתור נזילות מתקדם יכול לגלות את מקורה הבעיה ובכך למנוע בדיקות במקומות מיותרים אשר עלולים לפגוע במבנה
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
איתור נזילות מים הוא תחום לאיתור נזילות סמויות, שהן כל אותם המקרים בהם הנזק החיצוני ניכר וקל לזיהוי, אך מקור הנזילה נסתר וכך קשה למצוא ולתקן אותה.
איתור נזילות -  בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחוש
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז
איך בוחרים מאתר נזילות?
איך בוחרים מאתר נזילות?
יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף נועד למצבים בהם אותרה הנזילה וטופלה וכעת נותרה רטיבות הכלואה בקיר או ברצפה ופוגעת במבנה.
איתור נזילות מים המלצות
איתור נזילות מים המלצות
כאשר מעוניינים באיתור נזילות מים המלצות מתקבלות בברכה. חשוב לדעת כי איתור הנזילות דרוש בכמה מקרים בהם ביצוע הבדיקה נעשה טרם רכישת דירה.
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
אין ספק שהצפה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים שעלולים להתרחש במבנה והכוונה בעיקר למים ולחות בתוך הקירות ומתחת לרצפות. הצפות נגרמות בדרך כלל בשל תקלות צנרת המים והביוב וכן בשל דליפת מי גשמים מהגג, קירות ואף בשל הצפה בכל האזור בשל גשם עוצמתי במיוחד.
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
איתור נזילות היה מאז ומעולם נושא בעייתי ולא פשוט בכלל. שגיאה, ולו הקלה ביותר, באיתור המיקום המדויק של נזילה, היתה גורמת מצידה לבעיה נוספת – חפירה מיותרת בקירות הבית ופגיעה אסתטית ובטיחותית בו ובדיירים שלו.
רטיבות בקיר פנימי -  הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקיר פנימי - הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקירות הבית איננה דבר של מה בכך.הרטיבות עלולה, אם תימשך לאורך זמן, להשפיע על היציבות של הבית בכללותו. רטיבות בקיר פנימי עלולה להיות בעייתית יותר, ובעלת השפעה מזיקה יותר הן על הבית עצמו והן על הבריאות של כל בני המשפחה.
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
החורף רק התחיל וכבר גיליתם כתם רטיבות על אחד הקירות החיצוניים של הבית? זה הזמן לטפל בעניין וכמה שיותר מהר. לרבים ישנה מחשבה מוטעית שבעיית רטיבות תיפתר מעצמה. הדבר כמובן אינו כך- להיפך. רטיבות בקיר חיצוני מעידה על כך שהמים מצאו להם דרך קלה יותר לזרום כלפי
בדיקת רטיבות – אז והיום
בדיקת רטיבות – אז והיום
אחד מה"סיוטים" של אנשים רבים כולל את רגע הגילוי של כתמי רטיבות על התקרה או על אחד מקירות הבית.
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: חורף בחוץ, אתם יושבים בבית החם ושומעים מבחוץ את הגשם מטפטף באיטיות, אבל אז, אתם קמים ומגלים שהגשם פסק מזמן והטפטוף שאתם שומעים הוא מתוך הבית שלכם.
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן