איתור נזילות מים

בתחום המים כל עיכוב בטיפול יכול לגרום לנזקים כפולים ומכופלים. במידה ואתם מתמודדים עם נזילות מורכבות שמקורן בתשתיות המבנה, צרו קשר עם חברת  SMART-PLUMBERS שברשותה הציוד המקצועי והמתקדם הנדרש לפיתרון הבעיה. בעזרת הציוד המיוחד ניתן לאתר דליפות במקומות נסתרים ובמקצועיות רבה.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ואיתור נזילות מים סמויות

איתור מוקדם של נזילות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות יכול לחסוך לכם הרבה נזק וכאב ראש. הצוות המקצועי של SMART-PLUMBERS משתמש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לזהות נזילות עוד לפני שהן נראות לעין. באמצעות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום אנו מאתרים נזילות בכל חלל הדירה: בקירות, בריצוף, בצנרת, בבריכה, בגן, במרזבים ובצינורות הדירה או הבניין. מצלמות אלו מזהות איזורים של חום וקור בצנרת. על פי הבדלי הטמפרטורה אנו מאתרים את מיקומו המדויק של מקור הנזילה ב-100 אחוזי הצלחה. 

איתור מוקדם

איתור נזילות מים מוקדם על ידי SMART-PLUMBERS יכול למנוע נזקים שונים כמו כתמי מים, גידולי עובש ופטריות העלולים לסכן את בריאותכם ואת בריאות בני ביתכם וכמובן, גם למנוע נזקים כלכליים בעקבות פגיעה במבנה כמו פגיעות בבטון וחלודה. 

סימנים לבעיות מים ונזילה סמויה

אם אתם מתמודדים עם בעיות נזילה משמעויות שדורשות פתרון מורכב, צרו איתנו קשר לבדיקה, תיקון מקיף ומניעת נזקים מיותרים בהמשך. 

היתרונות בעבודה עם   

✔ איתור נזילה ללא הרס

 דוח ממצאים מעובד מוסמך מכון התקנים הישראלי

 איתור נזילה מפחית את עלויות התיקון

 איתור נזילה עוצר חשבונות מים גבוהים

 איתור נזילה מונע המשך נזקי רכוש

 נותנים עזרה עם תיקון

צריכים לאתר נזילה? התקשרו לייעוץ חינם! 072-3930090

 

איתור נזילות מים

 

 

מים נוזלים במבנה מהווים תופעה נפוצה הנובעת משלל סיבות, אך לא תמיד אנו מצליחים לשים את האצבע על מקור הבעיה ומפספסים בפתרון. בואו נדייק קצת יותר.. אינסטלטורים רבים מתפרנסים מפתרון נזילות, אך נוטים לפעול באמצעות פעולות שבירה יזומות בתקרה, קירות ורצפה בדרך לאיתור הבעיה.  זה קצת מזכיר את הבדיחה "כשיש לך פטיש ביד, הכול נראה כמו מסמר". בדיוק כך, כשהאינסטלטור שלכם מגיע עם כלים כבדים, תהיו בטוחים שישברו כמה קירות, חרסינות ואולי על הדרך, גם כמה אריחי רצפה. אז מה עושים?

איתור נזילות מים עדיף לבצע עם טכנולוגיות מתקדמות

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילות מים פותרת את הבעיה, מקצרת את תהליך האיתור, ממקדת אותו וחוסכת בנזקים מיותרים. כתוצאה מכך תקלות מאותרות במהירות רבה הרבה יותר, התקלות מטופלות ביעילות והעלות יורדת. אין די בכך ויש צורך בידע וניסיון רב בכל שלבי העבודה, הן ברמת האיתור, בביצוע התיקונים, ייבוש וכן מעקב בהמשך הדרך. 

למה צריך מאתר נזילות ואיך בוחרים?

שיהיה זול? שיהיה אמין? ומה עם זמין? אצלנו מאמינים שעדיף זול, זמין ואמין. עקרונית, אין מה לבוא בטענות על אינסטלטורים רבים שעושים שימוש בכלים כבדים בכדי לאתר נזילות. מדובר בפרקטיקה וותיקה מאד שאינה דורשת ציוד מתקדם בכדי לאתר נזילות. אכן, לאחר מספר שבירות בנקודות אסטרטגיות, בדרך כלל מאותרת התקלה או לפחות חלקה. לאחר האיתור מתבצע תיקון מערכת האינסטלציה הפגומה, לרבות החלפת צנרת, שחרור סתימות, פתיחת ניקוזים ועוד. לאחר גמר העבודה, נדרשים בעלי המקצוע להתפנות לסגירת כל הנקודות שנפתחו לצורך איתור הנזילה ואלה כוללים החזרת רצפות למקומן, סגירת שברים בקירות, עבודות טיח וכן צבע. חלק מהעבודות דורשות לפעמים המתנה ליבוש, כך שלמעשה נדרשת הגעה נוספת של האינסטלטור להשלמת הביצוע. העיכובים וחוסר הנוחות במצב זה ברורים לגמרי, אך לא די בכך ותהיו בטוחים שאת העלות יגלגל האינסטלטור אליכם. הרי הוא עבד כל כך הרבה ומגיעה לו תמורה מלאה על כך. אין מדובר בתרגיל או בחוסר מקצועיות, אלה בגישה ארכאית ולא יעילה שנובעת לעיתים מחוסר רצון לעשות שינוי ולהתעדכן וכן בשל חוסר עניין להשקיע בטכנולוגיה יקרה ואיכותית. 

צוות SMART-PLUMBERS מעדיפים לעבוד אחרת – מהר, יעיל, מדויק ובעלויות נוחות לכל כיס. כשאנשי SMART-PLUMBERS מגיעים למקום, קודם כל מתשאלים את בעל המקום או האחראי, על אופי הבעיה וביחד לומדים להכיר את פריסת מערכות המים והביוב במקום. לאחר שהצוות קיבל תמונת מצב ברורה, אפשר להתחיל בבדיקות איתור נזילות מים במקום. הצוות מוציא ציוד הכולל צילום תרמי, מדי לחץ, בלונים, חיישני איתור נזילות מים מבוססי גז, ציוד אקוסטי ועוד. לאחר זמן קצר מתקבלת תמונה ברורה לגבי מיקום הצנרת, אזורי הרטיבות וכן מקור הנזילה. עם מידע ברור ביד אפשר לתכננן את ביצוע התיקון. מכיוון שהבעיה ברורה ואופן הטיפול ברור גם כן, הרי הפתרון קל, מהיר ופשוט. חשוב להבין שבכדי לתקן צנרת, יש צורך בדרך כלל להשבית את זרימת המים באופן חלקי או מלא. במקומות בהם הדבר בעל רגישות גבוהה, מתכנן הצוות ביחד עם האחראי במקום, את הביצוע בשעות ובימים נוחים. מקומות אלה יכולים להיות קאנטרי קלאב, מתקנים תעשייתיים שונים, מוסדות ציבור כמו בתי ספר ובתי חולים, אך לא רק. צוות SMART-PLUMBERS מתחשב בכולם, גם באנשים פרטיים ומבני מגורים ומבצע עבודות בשעות נוחות, בעיקר בשעות הבוקר, בהן יש הרבה פחות תנועת אנשים. 

שיטות האיתור של צוות SMART-PLUMBERS 

הדבר שקובע את אופי הפעילות שלנו בדרך לאיתור מהיר של הנזילה, הא כמובן אופי הבעיה שמתעוררת על פני השטח. הכירו מספר סוגי התנהלות מול נזילות וסתימות נפוצות:

נזילות שנראות בבירור – אם מדובר בנזילה הנראית בעין הרי אין בעיה כלל, לפחות ברמת האיתור. כל שעלינו לעשות הוא לסגור את נקודת המים ששייכת אזור הנזילה. לעיתים נדרש מיפוי של קווי המים דבר שנעשה באמצעות תשאול וכן שימוש בציוד לזיהוי שדות אלקטרומגנטיים. כאשר מדובר בנזילה במערכת ביוב, המצב דומה וגם פה נדאג להימנע מהזרמת מים  במערכת, פשוט באמצעות הימנעות. במערכות ביוב ניתן לאתר את נקודת הכניסה והיציאה של הצנרת, באופן ויזואלי, כך שבדרך כלל לא נדרש ציוד לאיתור נזילות מים עבור העניין. 

נזילות עוצמתיות באזורים נסתרים – כאשר מדובר בנזילה משמעותית, הרי נראה את שעון המים "רץ" או לפחות "זז". במצב זה פשוט נבצע השוואות לחצים או נשווה מצבים בין ערוצי המים השונים. בדיקת האלימינציה אורכת כמספר דקות, ליד ה"חנוכיה" ומול שעון המים או שעון לחץ או אנו מחברים למקום. לאחר איתור הקו שנוזל, כל שעלינו לעשות הוא לשלוף את הצינור התקול ולהחליפו דרך השרוול הקיים. במקרים בהם יש צנרת ישנה, נידרש לחצוב ולהתקין צנרת חדשה. 

איתור נזילות מים קלות באזורים נסתרים – עיקר הנזילות הבעייתיות מתקיים במקומות בהם אין לנו גישה כלל, אלה על ידי שבירה או פתיחה. מקומות אלה הם, תקרות, קירות וכן החללים מתחת לרצפות. נזילות אלה דורשות רגישות ואמינות גבוהה ולכן נבצע אותן בעיקר בעזרת ציוד מתקדם עבור בדיקת רטיבות, לחות, עובש, קולות טפטוף ועוד. בעזרת הציוד המתקדם של SMART-PLUMBERS ניתן לאתר במהירות את מיקומה המדויק של הנזילה ולקבוע את אופי ההתפשטות של נזקי הרטיבות בקיר חיצוני או פנימי שנובעים ממנה. 

איתור נזילות וסתימות בצנרת ביוב – סתימות מתקיימות בעיקר באזורים בהם יש זווית או במקומות בהם השיפוע או קוטר הצינור אינם מספקים. איתור סתימות מתבצע בדרכים שונות, לרבות השחלת חוטר שקודח את דרכו בצנרת, גם כשמדובר בשורשי עצים ובמקרים מסוימים אף השחלת מצלמה. המצב עם נזילות ביוב די דומה והפעם נעדיף לעשות שימוש בבלון ייחודי באזורים אסטרטגיים המשולב עם הזרמת מים תוך זיהוי ירידה במפלס. כל שנותר לעשות לאחר הזיהוי הוא למקד את החיפוש בעזרת ציוד מתקדם ולחלופין לחשוף פיזית את הנזילה. 

איתור ומיפוי צנרת – לעיתים קרובות אנו נדרשים לאתר תקלות במערכות מים סבוכות המתפרסות מתחת לקרקע, על פני שטחים נרחבים. אלה כוללים מקומות כמו מבני ציבור, מבני תעשיה, מסחר ועוד. במצב זה אנו ממפים את הצנרת החשודה בעזרת ציוד לזיהוי אלקטרו מגנטי. עם מפה ביד קל לקבל החלטות ולבחור את שיטות העבודה שמתאימות לאיתור המדויק. בדרך כלל נעדיף בשלב זה לאתר את הנזילה באמצעות הזרמת גז ידידותי לצנרת החשודה ואיתור דליפות גז בעזרת חיישן גז ייעודי. 

קצת על נזקי נזילות מים

מה שלא רואים לא יודעים. נזילות בדרך כלל אינן נראות לעין ודבר זה מקשה מאד על איתור נזילות מים וכן על תחושת הדחיפות לטפל בהן. עם זאת, מדובר במפגע משמעותי שגורם לנזקים נרחבים שאותם כדאי להכיר:

נזקי מבנה – המים מחלחלים מהר או לאט אל תוך המבנה, מתחתיו ומחוצה לו, כך שנוצרת השפעה על חוזקו ושלמותו. הברזל הקונסטרוקטיבי שיצוק בבטון נוטה להחליד לאורך זמן, תחת השפעת המים. המצב עלול להגיע לכך שהברזל מאבד לחלוטין את חוזקו והופך לחומר אבקתי. הבטון הספוג במים נוטה לתפוח ולהיות פריך בשל החלשות הקשר שלו עם הברזל וחלקיקי הבטון, אך לא רק שכן למקום יחדור עובש שנוטה לפורר כל מה שבסביבתו. לא די בכך והמים בסביבת המבנה ומתחתיו עלולים לגרום לתזוזת קרקע משמעותיות. אם אתם גרים במישור החוף העשיר באדמה, המצב עלול לגרום לתזוזות חריפות במבנה המופיע בבירור כסדקים בקירות , תקרה והרמת רצפות. 

נזקי תשתיות – התשתיות שלנו עוברות בעיקר מתחת לרצפה, אך לא רק וגם בקירות וכן בתקרה. מדובר על תשתיות חשמל, מים, ביוב, תקשורת וגז. תשתיות ספוגות מים מתחילות להשתבש תוך זמן קצר ובמיוחד החשמל. חשוב להבין שמדובר במפגע משמעותי המסכן חיים. תשתיות חשמל מושחלות בדרך כלל בתוך שרוולי פלסטיק ואלה לא לגמרי אטומים. חוטי החשמל אמנם מבודדים, אך עם הזמן המים ממסים ומחלישים את הבידודים. כתוצאה מכך מתחילות להופיע הפסקות חשמל מטרידות, עד לכדי שיבוש מלא של מערכת החשמל. במקרים קיצוניים נגרמים קצרים המובילים אף לשריפה. נזקי תשתיות דומים מתחוללים גם על צנרת התקשורת וכן צנרת הגז שנוטה להחליד. מיותר לציין את ההשלכות של דליפת גז מצנרת נחושת חלודה. 

נזקי בריאות – בשנים האחרונות אנו עדים לשני מגמות חשובות בתחום הבריאות: יש הרבה יותר מודעות וגם הרבה יותר אנשים שחולים במחלות בעלות אופי אלרגי. הסיבות להתפשטות המחלות שקשורות לרגישות גבוהה הן רבות וכוללות בין היתר מזהמים שמקורם במבנה עצמו. הימצאות עובש או פתוגנים אחרים בתוך המבנה עלולה לגרום ולעורר רגישויות למגוון אלמנטים ובמיוחד לעובש עצמו. מבנים "חולים" מהווים בעיה משמעותית ויש קושי רב להבריא מקומות אלה. צוות SMART-PLUMBERS מסוגל לאתר ולהבריא מבנים בעזרת ציוד מעבדה איכותי לזיהוי עובש וכן ציוד עוצמתי לייבוש מצע תת רצפתי. 

נזקי ציוד ומראה – לאחר שהתוודענו לכל המפגעים שמביאים המים כמעט מביך לדבר על אסתטיקה... עם זאת, מחובתנו להתריע גם על עניין זה. עובש המופיע במקומות לחים מרים את הטיח והצבע. נוכל להיתקל בקלות רבה במוך לבנבן מעל הפנלים. עובש זה מעיד על מצע תת רצפתי ספוג מים הנובע מנזילה בצנרת הממוקמת מתחת לרצפות. תופעת עובש נפוצה נוספת היא כתמים כהים המופיעים בעיקר מאחורי ארונות, קירות, וכן בתקרה. כתמים אלה מעידים על נזילות בתקרה, קירות ולחות כללית במקום. נזקים מסוג זה עלולים להופיע גם על הטיח מחוץ למבנה, לכער ולפגוע באטימות הכללית שלו. לכך, אפשר להוסיף גם נזקים לריהוט וכן ציוד נוסף הצמוד לקירות. ברגע שעובש תופס ארון, כבר אין דרך חזרה ומתישהו תידרשו להחליף אותו.

הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת באיתור נזילות מים

זיהוי מקור הטפטוף באמצעים אקוסטיים – קולות טפטוף יש במצבים שהם עוברת צנרת מים או ביוב בתוך חללי קיר ריקים כמקובל בבניה חכמה. נגמרו הימים שבהם האינסטלטור שלכם נדרש לשמיעה מוזיקלית. הצמדת האוזן לקיר אכן משפרת משמעותית את יכולת השמיעה אך אינה יכולה לאתר במדויק את מיקום הטפטוף. ה Trotec ld6000 שברשותנו בעל יכולת זיהוי טפטופים גם כשמדובר במרחק רב, תוך סינון רעשי רקע. המכשיר מכוון בקלות את המפעיל ישירות לנקודת הנזילה. 

איתור נזילות מים במצלמה טרמית – מצלמה טרמית מהווה אמצעי נהדר לזיהוי לחות וכן את מקורה. כאשר אנו מגיעים למקום עם חשד לנזילה, אנו מוציאים מצלמה טרמית ומתחילים בחיפוש. המצלמה קולטת גלי אינפרא אדום הנפלטים מאזורים חמים.. מכיוון שאיזורים לחים פולטים פחות אנרגית חום, הרי נוכל לזהות זאת על הצג ככתם כהה יחסית. ככל שיש יותר לחות וזרימת מים, כך נקבל תמונה כהה יותר על מסך המצלמה. סביר להניח שמקור ה"נביעה" יהיה גם המקום הקר ביותר. 

זיהוי מגנטי למיפוי צנרת – כאמור, במקומות גדולים ובעלי פריסת צנרת רחבה, נידרש לעיתים למיפוי תוואי צנרת במטרה להגיע החלטה מושכלת לגבי אופי הנזילה או סתימה במקום. לשם כך אנו נעזרים ב UT 9000 הגרמני שברשותנו. מדובר למעשה בגלאי מתכות הפועל באמצעות איתור שדות מגנטיים. המפעיל מקשיב לקולות שמפיק המכשיר ומבצע סימוני צנרת בשטח, או על גבי מפה. המיפוי ניתן לביצוע על גבי הקרקע או על משטחי ריצוף, בטון וחיפויים נוספים. 

זיהוי לחות למיפוי רטיבות – אין אש בלי עשן ואין נזילה בלי רטיבות. כשיש נזילה המים מחפשים את דרכם החוצה ובדרך נספגים בקירות, מתחת לרצפה, תקרות וכן באדמה. באמצעות חיישן רטיבות, ה T660 שלנו, אנו יכולים למפות בדיוק את מסלול הרטיבות בקיר פנימי או חיצוני ולהגיע להחלטה מושכלת לגבי מקורה. כמו כן, אנו גם נעזרת בחיישן זה בכדי למפות אזורי רטיבות תת רצפתית  כחלק מתוכנית הייבוש במקום שמתבצע בעזרת ציוד ייבוש עוצמתי שברשותנו. 

בדיקת נזילות מים בעזרת גז – לעיתים קרובות אנו נדרשים לאיתור נזילה בצנרת קבורה מתחת לקרקע, על פני שטחים גדולים. כאמור, במצבים אלה אנו ממפים את הצנרת ומזרימים דרכה גז ידידותי. לאחר מכן, אנו מבצעים בדיקה לזיהוי דליפת גז בעזרת חיישן איכותי של חברת SEWERIN שמהווה חלק חשוב בארסנל ציוד האיתור שברשותנו. מכיוון שהגז פורץ מן הצנרת בנקודת הנזילה ומתנדף באוויר, יש באפשרותנו לאתר סימני גז בקלות ובמהירות ולשים קץ לנזילה במקום. 

איתור נזילות מים בעזרת בלון – נזילות צנרת מתרחשות לעיתים קרובות במקומות קשים לגישה ובמיוחד בפניות. לשם כך יש ברשותנו בלון זיהוי שאותו אנו מחדירים לצנרת החשודה משני צדדים ומנפחים. כתוצאה מכך הצנרת נאטמת ואנו יכולים להזרים מים פנימה. כאשר אנו מגלים ירידה במפלס המים, הרי ברור לנו יש במקום נזילה וכל שנותר הא לפתוח את הקיר או הרצפה ולהחליף את הצנרת התקולה. 

איתור נזילות מים באמצעות השוואות לחץ – מערכות מים נדרשות לאטימה מוחלטת. במקרה של נזילה הרי משהו באטימה נפגע, כך שמים משתחררים מהצנרת וגם לחץ. בדיקת לחץ בעזרת מד לחץ והשוואת הלחצים עם הצנרת הראשית יכולה להביא אותנו למסקנה נחרצת לגבי קו המים הפגום. לאחר מכן, כל שיש לעשות הוא להחליף את הצנרת הפגומה או את המחברים. באחד משני קצותיה.

צוות SMART-PLUMBERS מאתר נזילות במחירים נוחים

למדנו שנזילות מהוות מחדל משמעותי במבנים ויש לאתר אותן במהירות. צוות SMART-PLUMBERS בעל ניסיון של שנים באיתור נזילות מים ממגוון סוגים. כאמור, אנו מאתרים נזילות בקירות, מתחת לרצפה, תקרה, קרקע ועוד. חשוב להביא לכם לא רק איתור נזילות מים איכותי אלה גם ביצוע מושלם. לאחר העבודות אנו מבצעים בדיקות לחות, בדיקות לזיהוי עובש וכן עבודות ייבוש בעזרת ציוד עוצמתי שיונק את הלחות בשקט וללא מפגעים בטיחותיים או אסתטיים. 

עם ביצוע בדיקות מדויק ומהיר בשטח, גם התיקון מתבצע בקלות ובמהירות יחסית. כל שעלינו לעשות הוא לפתוח אך ורק את הנקודה הבעייתית, לבצע את התיקון ולסגור. כתוצאה מכך זמן הביצוע פוחת משמעותית, לנוחותכם וגם העלות. אתם שואלים בטח, איך זה יכול להיות שדווקא חברה המבצעת איתור נזילות מים באמצעים מתקדמים, גובה פחות עבור עבודות אינסטלציה. התשובה לכך פשוטה – יעילות. אנחנו חוסכים בביצוע מיותר ואתם נהנים משירות איכותי וזול. כולנו מרוויחים מהתייעלות שכן כשאתם מרוצים אתם מפנים אלינו עוד לקוחות ואנו חוסכים גם בשיווק. בדיוק כך, חברת SMART-PLUMBERS אינה נדרש להשקיע סכומים משמעותיים בשיווק שכן הלקוחות עוזרים לנו בכך בחפץ לב. למידע נוסף על איתור נזילות מים אצלכם צלצלו עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות איכותיים וזולים לבעיות אצלכם בצנרת. 

איתור נזילות מים

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

אבי ועופר שירותי מזון בע"מ

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

שושנה גרוס

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

קיטיס

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

אילן מוריץ

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

שלום לוי, רשת הדברה

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

ד"ר חיים רייך

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

משה בן מאיר זכיין קפה לנדוור ראשונים

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

עופר

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

טמיר מעודד

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

אסף מנהל אחזקה במלון נורמן תל אביב

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

יניב שמעוני ממליץ

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

אסף בכור

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

אליהו וארלט סייג

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

עפרית שכטר

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

אילן מתל מונד

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

חגית שלום

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

שולמית וולקוב

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

שולה וולקוב

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

מוטי שביט

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

גדי בלייכפלד

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן