האם איתור נזילות מים ובדיקת נזילות מים הם אותו השירות?

בתחום האינסטלציה, כל יום קובע. לעיתים אפילו כל שעה קובעת. זאת מכיוון שבעיות מינוריות יחסית שלא מטופלות תוך זמן סביר, הופכות לבעיות גדולות שהטיפול בהן ארוך, מורכב וכמובן גם יקר יותר. 

אחד הדברים שרצוי לבצע בהקדם האפשרי, הוא בדיקת נזילות מים. נזילות של מים עלולות לגרום לעובש, נזק, בלאי מוגבר בצנרת ובקירות הבית ועוד. כשמדובר בנזילות בולטות לעין, העניין פשוט למדי וכל אינסטלטור יכול לראות בעיניו היכן הבעיה ולטפל בה במקצועיות. יחד עם זאת במקרה של נזילות קיימות אך סמויות מן העין, הטיפול הרבה יותר מורכב. כאן נכנס לתמונה התחום של איתור נזילות מים, שעיקרו מציאת נזילות סמויות שעלולות לגרום לפי כמה יותר נזק משום שקשה לאתר אותן ולעצור אותן בזמן.

למה שתצטרכו בכלל בדיקת נזילות מים? בדרך כלל זה לא יהיה בלי סיבה... יכול להיות שיש איזה שהוא טפטוף בלתי מוסבר מהתקרה ויכול להיות שאתם רואים איזה שהוא כתם על הקיר שמחשיד לנזילה מאחוריו, ויכול בכלל להיות שחשבון המים שקיבלתם פשוט לא הגיוני ואתם רוצים לבדוק את זה. בעבר זה יה הרבה יותר מורכב לערוך כאלו בדיקות ולעיתים הן דרשו גם לא מעט הרס ובלאגן, אבל היום יש אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים לעשות את הבדיקות הללו במהירות ובקלות וגם לתקן את הבעיה בזמן הקצר ביותר. כולם מרוויחים מהן – מי שיש לו את הבעיה חוסך בלאגן והוצאות כספיות וכדור הארץ שנהנה משמירה עליו ועל המשאבים שבו.

 

בדיקת נזילות מים | סמארט פלאמברס

האינסטלטור הגיע עם כלים כבדים? תעצרו אותו רגע...

לאינסטלטורים יש נטייה לשבור. הם רואים אזור שנראה כאילו יש מאחוריו נזילה והם ישר מתחילים לעבוד מה שיכול לגרור לא מעט הרס ובלאגן. אם האינסטלטור שהזמנתם אץ רץ להוציא כלים כבדים שאתם תצטרכו להתמודד עם התוצאות שלהם, תעצרו אותו ותגידו לו לחכות. למה? כי כדאי מאוד שתעשו בדיקת נזילות מים מדויקת על ידי חברה מקצועית כמו חברת smart plumbers, כדי שהבעיה תאותר במדויק ולא ייפגע כל מה שבסביבתה. בדיקה כזו תאפשר לטפל בבעיה נקודתית ותאפשר לכם לחזור לשגרה מלאה כמה שיותר מהר כשהבית שלכם או החלל עליו אתם מופקדים חזר להיות נקי ויבש.

 

בדיקת נזילות מים במהירות עם מכשור ייעודי לאיתור נזילות מים

כדי למצוא את כל אותן נזילות נסתרות, יש צורך במכשור מיוחד לאיתור נזילות מים. בדיקת נזילות מים במקרה זה אינה מתבצעת בהסתמך על מראה העיניים, אלא עושה שימוש בגלאי מתוחכם המאתר את המיקום המדויק של הנזילה באמצעות מדידת הטמפרטורה מסביב לה. באמצעות מצלמות אינפרא אדום ומצלמות טרמיות, ניתן להפריד בין אזורים חמים וקרים בצנרת ולהבין היכן מתחילה הבעיה.

 

בדיקת נזילות מיועדת גם למגזר הפרטי וגם לעסקי

רוב הנזילות בבתים מתרחשות בשל בעיות איטום ותקלות באינסטלציה הכללית של הבניין. לרוב, מדובר בכאב ראש לא קטן הגורר דיונים בין הדיירים ואי נעימויות. יחד עם זאת לא רק בתים פרטיים ובנייני דירות בודקים את הנושא של נזילות. איתור מהיר ויעיל של נזילות מים הוא קריטי גם בכל הקשור לבריכת שחיה למשל ולא משנה אם היא פרטית או משמשת כעסק. הסימנים לנזילה במבנה הם ידועים: סימני עובש, קיר מתקלף וכתמי רטיבות בקירות ובחיבור בין הקירות לתקרה. בנוסף חשבונות המים לא פרופורציונליים. לכן, גם בעלי עסקים מזמינים בדיקת נזילות מים של חברת  smart plumbers המשתמשת במכשור לאיתור נזילות מים על-מנת להבין את מקור הנזילה.

 

 

 

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

5
SMART-PLUMBERS

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

5
SMART-PLUMBERS

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

5
SMART-PLUMBERS

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

5
SMART-PLUMBERS

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

5
SMART-PLUMBERS

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

5
SMART-PLUMBERS

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

5
SMART-PLUMBERS

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

5
SMART-PLUMBERS

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

5
SMART-PLUMBERS

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

5
SMART-PLUMBERS

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

5
SMART-PLUMBERS

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

5
SMART-PLUMBERS

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

5
SMART-PLUMBERS

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

5
SMART-PLUMBERS

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להודות מקרב לב על טיפולו המקצועי והיחס החם של מר שמריהו.

מיותר לציין שרעייתי ואנוכי, היינו מאוד נסערים מהנזילה בדירתנו.

מרגע כניסתו של מר שמריהו לביתנו, הבנו מהר מאוד שיש על מי לסמוך.

אדם מקצועי, סובלני, הסביר לנו בנחת רוח את ממצאי הבדיקה ודרכי הפתרון.

 
כל הכבוד ויישר כוח!

 

5
SMART-PLUMBERS
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן