איך נקבע מחיר ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף

חשוב להבין שנזילה מתחת לריצוף מתרחשת לעיתים קרובות ללא ידיעתנו ולוקח זמן רב עד אשר אנו מזהים את התקלה. בזמן זה זורמים מים רבים מתחת לריצוף מכסים את מצע החול או הסומסום והופכים לשלולית גדולה. מים אלה לכודים בין רצפה יצוקה וקירות ובדרך כלל אינם יכולים להשתחרר כלל. לכן, נזילה מתחת לריצוף מהווה בעיה משמעותית כבר ברמת הזיהוי , אין די בכך ומים עומדים או זורמים אלה עלולים לגרום לנזקים משמעותיים שכדאי להכיר:

• נזקים במבנה – במים טמון כוח הרסני רב ונכון הדבר גם לגבי מים עומדים. המים מחלידים את הברזל הקונסטרוקטיבי במבנה וגורמים להיחלשותו. בנוסף לכך המים מחלישים את הבטון עצמו וכן את האיטום במקום. עם הזמן נוצר חלחול שגורם לתזוזות אדמה וכתוצאה מכך רואים סדקים בקירות. 

• נזקי עובש ומיקרואורגניזמים – העובש מהווה סכנה בריאותית משמעותית שיכולה לפגוע בכל מי ששוהה במקום נגוע זמן רב. לעובש יש תכונות רעילות, אלרגניות וכן סרטניות. באופן טבעי מקומות לחים מהווים גורם משיכה לשגשוג העובש ויש צורך לייבש את מפגע החלות לפני שמסלקים את העובש. כמו כן, העובש פוגע בצבע ובטיח חיצוני ופנימי במקום. ברשות צוות SMART-PLUMBERS יש ציוד מעבדה מתקדם לזיהוי עובש איתו אנו מבצעים  בדיקות מדגימות שנלקחות מהמצע שמתחת לריצוף. 

• נזקי תשתיות – מתחת לרצפות שלנו מונחות תשתיות חשובות הכוללות, צנרת מים, ביוב, חשמל ולעיתים גם תקשורת. כמעט מיותר לציין שסביבה לחה עושה לא טוב למערכות השונות במבנה ונכון הדבר במיוחד בכל הקשור לחשמל. רטיבות החודרת לצנרת החשמל פוגעת בתקינות המערכת עד לכדי סכנת חיים. 

לפיכך, המצע מתחת לריצוף נדרש להיות יבש בכל זמן. אם והתעוררה נזילה מתחת לריצוף יש לתקן אותה בהקדם ואחרי כן לייבש את המצע. 

עלות ייבוש חול מתחת לריצוף 

שיטות ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף - ייבוש מתחת לריצוף מהווה אתגר משמעותי שכן החול או הסומסום לוכדים לחות רבה ויש קושי לבצע ייבוש במקום כל כך לא נגיש. מה עושים? להלן מספר שיטות לייבוש חול רטוב מתחת לריצוף:

הרמת רצפות – בשיטה וותיקה זאת מרימים מספר רצפות וממתינים שהטבע יעשה את שלו. אינסטלטורים רבים עדיין לא הפנימו שיש שיטות חדשות לייבוש חול רטוב מתחת לריצוף ועדיין ממשיכים להיעזר בשיטה זאת. הבעיה הגדולה של יישום שיטה זאת היא הזמן, שכן ייבוש טבעי מתרחש לאט ולא תמיד מתאפשר. מקומות אפלוליים ולא מאווררים עלולים להתגלות כבעייתיים ובמיוחד כשמדובר על מרתפים. המצב קשה עוד יותר כאשר מדובר בעונה קרירה וכן במקומות שבהם עניין הבטיחות הוא מהותי. עם זאת, לעיתים עדיף בכל זאת להרים רצפות, כמו במקרים בהם יש לבצע ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף של מרפסת שמש ובקיץ. 

יניקת לחות – אם החלטתם לוותר על ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף באופן טבעי, הרי עומדת לרשותכם דרך אפקטיבית בהרבה. קיימות בנמצא מכונות יניקת לחות ואלה מושכות את האוויר הלח באמצעות צינור הולכה שמוחדר מתחת לריצוף. המכונה משלבת שני פעולות בו זמנית הכוללות יניקה לצד עיבוי. יתרונם של מכונות אלה הוא בזמן, נוחות, מחיר  ובטיחות. ניתן לייבש מקומות מסוימים תוך מספר ימים בודדים כתלות בעומס הרטיבות, עוצמת השאיבה וכן גודל המקום. צוות SMART-PLUMBERS מביא עמו מכונה עוצמתית של חברת HEYLO הגרמנית ובכך חוסך לכם בטרדה וכן בעלויות. למכונה שלנו יכולת יניקה מרשימה וזאת מתבצעת בשקט יחסי, תוך שמירה ועל סטנדרטים בטיחותיים ללא פשרות.

 

כיצד SMART-PLUMBERS מבצעים ייבוש חול רטוב?

 

בדרך כלל ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף מהווה חלק אחרון בעבודת האיטום. קבלו את התהליך הנדרש לביצוע בידי כל מי שעוסק בעבודות אינסטלציה או איתור נזילות:

1. חשד לנזילה – חשד לנזילה מתעורר ברגע שרואים כתם לחות, מזהים פס עובש מעל לפאנלים, מקבלים חשבון מים אסטרונומי ועוד. בשל ההשלכות הבעייתיות של הנזילה, מומלץ מאד לפנות למומחה איתור נזילות גם במקרה של חשד קל וגם עבור נזילה מינורית.

2. ביצוע בדיקות – מים עלולים לחדור מתחת לרצפות בדרך כלל מצנרת המים אך גם מהצפה הנובעת מבעיות ניקוזים וסתימות. צוות SMART-PLUMBERS מביא עמו ציוד מתקדם לאיתור נזילות וסתימות. בעזרת ציוד וניסיון רב אנו מאתרים בדיוק את מקור הנזילה ומוצאים פתרון מדויק במקום. לרשותנו יש מצלמה טרמית, ציוד אקוסטי, ציוד לאיתור שדות מגנטיים ועוד. 

3. תיקון מקור הנזילה – לאחר שאיתרנו את ניקום הנזילה המדויק, אנו מתפנים לתיקון הבעיה כנדרש, אם באמצעות החלפת צנרת, שחרור סתימות, פתיחת נתיבי ניקוז ועבודות איטום.

4. הכנות לקראת הייבוש – לאחר שהנזילה טופלה, אנו יכולים להתפנות לייבוש. לפני הייבוש אנו מבצעים מיפוי של האזור הרטוב. עם מפה ברורה ביד אנו קודחים במרצפות נקודות של 50 מ"מ ליניקת לחות במקומות אסטרטגיים. קדחים אלה ממוקמים בדרך כלל מתחת לרהיטים ובסביבת הלחות. אפשרות נוספת שעומדת לרשותנו היא פתיחת פוגות (המרווחים בין הרצפות) בקוטר של 2 מ"מ ויניקה מהפתחים. 

5. ייבוש וסגירה –  את ציוד הייבוש אנו מקפידים למקם כך שלא יפגע בפעילות שמתקיימת במקום וכן לא יהווה סכנה בטיחותית. אנו מחדירים את צינור היניקה של ה HEYLO שלנו ומפעילים. אתם בוודאי תשמחו לגלות שמדובר במכונת יניקה שקטה במיוחד כך שתוכלו לנהל שיגרת חיים במקום בכל תקופת הייבוש. לאחר סיום הייבוש אנו מבצעים בדיקות נוספות במצע החול שמתחת לרצפות באמצעות חיישן לחות וכן ציוד המעבדה שלנו לאיתור עובש. 

לאחר הייבוש אנו אוטמים את החורים תוך הקפדה על איטום ואסתטיקה במטרה להביא לכם תוצאה מושלמת והכי חשוב מקום בריא לשהות בו. למידע נוסף על ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף במחירים נוחים צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתאום בדיקה במקום.

כמה זמן לוקח לחול מתחת לריצוף להתייבש?

ביצוע ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף נעשה בביצוע קידוחי כוס יהלום בקוטר 40 מ"מ במקומות סמויים מתחת לארונות לדוגמא ומתחת למיטה.לאחר מכן דוגמים את החול כאשר התקן בחול הוא עד 6% אחוזי לחות ובמידה ורוצים לשים פרקט עד 4% לחות. לאחר בדיקת הלחות אנו מתקינים את מכונות הייבוש שלנו במקומות אשר יצאו עם תכולת לחות אשר גבוהה מהתקן הישראלי ובכך מצמצמים וחוסכים בעלויות ייבוש החול הרטוב. בנוסף על כך אורך זמן ייבוש חול רטוב מתחת לריצוףהינו כ10 ימים בממוצע לדירה של עד 100 מטרים בטכנולוגיית SMART HPV אשר ייחודית לנו וזה ללא מעבר דירה!

איך מייבשים חול?

 ייבוש חול רטוב מתבצע על ידי מכונות ייבוש תת רצפתי לייבוש מתחת לריצוף דרך קידוחי כוס יהלום 40 מ"מ וחיבור המכונות לאחר מכן מתבצע תהליך שאיבת המים והלחות הכלואים מתחת לריצוף ומעברם לצנרת הביוב הביתית. תהליך הייבוש מבוצע לפי התקן הישראלי עד 6% לחות בחול.

 

 

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

5
SMART-PLUMBERS

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

5
SMART-PLUMBERS

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

5
SMART-PLUMBERS

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

5
SMART-PLUMBERS

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

5
SMART-PLUMBERS

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

5
SMART-PLUMBERS

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

5
SMART-PLUMBERS

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

5
SMART-PLUMBERS

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

5
SMART-PLUMBERS

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

5
SMART-PLUMBERS

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

5
SMART-PLUMBERS

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

5
SMART-PLUMBERS

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

5
SMART-PLUMBERS

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

5
SMART-PLUMBERS

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להודות מקרב לב על טיפולו המקצועי והיחס החם של מר שמריהו.

מיותר לציין שרעייתי ואנוכי, היינו מאוד נסערים מהנזילה בדירתנו.

מרגע כניסתו של מר שמריהו לביתנו, הבנו מהר מאוד שיש על מי לסמוך.

אדם מקצועי, סובלני, הסביר לנו בנחת רוח את ממצאי הבדיקה ודרכי הפתרון.

 
כל הכבוד ויישר כוח!

 

5
SMART-PLUMBERS
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן