ייבוש תת רצפתי

היתרונות של ייבוש תת רצפתי חכם-

 • חוסך המון כסף בהרמת מרצפות ופינוי הבית!
 • חוסך מעבר דירה בשל שיפוץ!
 • חוסך עלויות שיפוץ!
 • מבטיח לקחת אתכם אל עבר התקן שמבטיח את איכות העבודה!
 • זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!

איתור נזילה כבר בוצע? התיקון נגמר? והנזק ממשיך? עכשיו הזמן לייבוש תת רצפתי ושיקום נזקי מים

לאחר איתור ותיקון הנזילה, נותרה רטיבות כלואה ברצפת הבית .רטיבות ורמת לחות גבוהה גורמים לנזקים למבנה שאותם ניתן לראות בכתמי עובש ורטיבות, אריחים אשר מתרופפים, ריחות לא נעימים, אלרגיות ואיכות אוויר ירודה שלעיתים משפיעה על בריאות תושבי המבנה.

לדבר זה קוראים "תסמונת הבית החולה" במקרה זה חשוב ואף רצוי לבצע תהליך ייבוש תת רצפתי בהקדם האפשרי על מנת לשקם את נזקי המים ולמנוע התפתחות הנזקים.

ייבוש התת רצפתי ושיקום נזקי המים

 

היתרון בייבוש תת רצפתי כפול מאחר והוא גם מונע מכם הוצאות מיותרות של שבירת הריצוף וגם מטפל בבעיה מהשורש. בעזרת וואקום אנו ב-SMART-PLUMBERS מונעים את הצורך לשבור את הריצוף וכן מרכזים את הלחות והנוזלים באופן שייצא דרך מערכת הביוב. אנו מתמחים בייבוש לאחר הצפה, נזילה וטיפול ברטיבות כלואה מתחת לרצפות. רטיבויות כגון אלו עשויות לגרום נזק רב לתשתיות ולמבנה. ברשותנו ציוד מיוחד לייבוש חול על ידי שאיבת מים מהחול, כל זאת כאמור ללא פירוק הריצוף

סודות ושיטות העבודה של ייבוש תת רצפתי שבעלי המקצוע לא אומרים לכם נחשפים

 

1.אז איך בעצם עושים את הייבוש תת רצפתי ?

2.למה חשוב בדיקת מעבדה ואיך יודעים שיש צורך בפעולת הייבוש?

3.למה חשוב לבצע ייבוש בהקדם?

4. האם ייבוש תת רצפתי עדיף משיפוץ?

5.אז כמה עולה פעולת הייבוש בטכנולוגית הווקום?

6. הפתרון השלם והמקיף בחסות SMART PLUMBERS

7.כמה זמן לוקח ייבוש תת רצפתי?

איתור ותיקון הנזילהשירות הייבוש התת רצפתי

 

איך מבצעים ייבוש רטיבות מתחת לריצוף?

1. שלב ראשון - בדיקת אחוזי לחות במעבדה

2. שלב שני - בניית תוכנית שיקום מותאמת אישית

3. שלב שלישי - התקנה ותחילת תהליך השיקום

4. שלב רביעי – מבחן התוצאה

שלב ראשון - בדיקת אחוזי הלחות במעבדה

בדיקת אחוזי הלחות מתבצעת על ידי מכשיר מיוחד אשר ברשותנו ועוזרת לנו למפות את האזור הרטוב ולדעת את רמת הלחות בקרקע על מנת לתת מענה ופתרון. על מנת לבצע בדיקה זאת אנו נבצע קידוח בקוטר 40 מ"מ בתצורת כוס יהלום באזור הרטוב במקום הלא נראה לעין לדוגמא מתחת למקרר , ארון , ספא וכדומה

לאחר מכן נוציא מצה (חול, סומסום, סומסומית ) שמתחת לריצוף ונשים במכשיר המעבדה וכך נדע את אחוז הלחות במצה . אחוז הלחות על פי התקן הישראלי המותר הוא 6% לחות במצה חול ו 3% לחות במצה סומסום. לאחר בדיקה זאת נמשיך לבניית תוכנית שיקום נזקי המים המותאמת אישית.

בדיקת אחוזי הלחות

 

שלב שני - בניית תוכנית שיקום נזקי מים מותאמת אישית

בשלב השני אנו בונים לך הלקוח תוכנית לשיקום נזקי מים וייבוש רטיבות מתחת לריצוף המותאמת לצרכיך ולצורכי העבודה לדוגמא: מתחת למקרר , ארון , ספא וכדומה

לאחר מכן נוציא מצה (חול, סומסום, סומסומית ) שמתחת לריצוף ונשים במכשיר המעבדה וכך נדע את אחוז הלחות במצה . אחוז הלחות על פי התקן הישראלי המותר הוא 6% לחות במצה חול ו 3% לחות במצה סומסום. לאחר בדיקה זאת נמשיך לבניית תוכנית שיקום נזקי המים המותאמת אישית.

אם שירות הייבוש התת רצפתי מתבצע בביתך והינך גר בו אנו נשים מכונות המתאימות לבית מגורים זאת אומרת מכונות שקטות שאינן יהרסו את שגרת החיים , אך אם השירות מתבקש במפעל אנו נשים מכונות פחות שקטות אך חזקות אף יותר שישקמו את הנזק בתצרוכת מהירה יותר.

אנו נבחן את המבנה ולפי כך נשים את המכשור המתאים :

 • - מכונת ייבוש תת רצפתי
 • - מפזרי חום
 • - ייבשני עיבוי
 • - מפוחים רדיאליים
 • - מפוחים אקסיאלים

לאחר שנבחן את המבנה נבנה את התוכנית כשנדע את אזורי הרטיבות אם יש קירות רטובים גם כן ואת אחוזי הרטיבות כול זאת נקבל בדוח עם תוכנית שיקום ללא החלפת הריצוף וללא הרס.

נזילת מים בקירות

שלב שלישי - התקנה ותחילת תהליך השיקום

בשלב השלישי על פי התוכנית אנו נתחיל בעבודת התקנה של מכשירי הייבוש התת רצפתי אשר מתבצעת בחיבור אל מצה הקרקע דרך קידוחי כוס יהלום בקוטר 40 מ"מ במקום נסתר מן העין מתחת לארון, מקרר , ספה וכדומה .

אנו נוסיף מכשירים נוספים על פי הצורך שרשום בתכנית על מנת לשקם את נזקי המבנה אשר רשום בשלב השני .

שלב רביעי – מבחן התוצאה

בשלב הרביעי שלב מבחן התוצאה אנו נוציא שוב מצה מן הקרקע מהחורים הקיימים ונבדוק את המצה במכשיר המעבדה לבדיקת אחוזי הלחות ועל פי כך נדע שהבאנו אתכם אל רמת התקן הישראלי ובכך נסיים את העבודה ! חשוב לציין שאחוזי הלחות במצה על פי התקן הישראלי הוא

- חול - 6% לחות

- סומסום - 3% לחות

 

למה חשוב בדיקת מעבדה ואיך יודעים שיש צורך בפעולת הייבוש?

כן, חשוב בדיקת מעבדה! אז בטח תשאלו למה, למה אנחנו צריכים הוצאות מיותרות ! הרי שבדיקת מעבדה אומרת במדויק את אחוז הלחות ונותנת לכם הלקוחות את היידע של מה יש מתחת לרצפה האם אתם באמת צריכים את פעולת הייבוש או לא.

לדוגמא: אחוז הלחות לפי התקן הישראלי במצה חול הינו 6% ובמצה סומסום הינו 3%.

לפני תחילת העבודה יש צורך גבוהה בבדיקת המעבדה והיתרונות של הם ללקוח ולבעל המקצוע שאותם ארשום פה.

1.הלקוח אינו יודע כלל אם צריך את הייבוש יכול להיווצר מצב שאין כול צורך.

2.הלקוח אינו יודע את כמות המטרים הנדרשים לביצוע ובדיקה זאת נותנת אמות מידה שקופות אל מול הלקוח.

3.בעל המקצוע אינו רוצה לתת מחיר שבו יפסיד מערך העבודה והלקוח לא רוצה לייבש איפה שאינו צריך לכן בדיקת המעבדה פועלת בשקיפות מלאה גם ללקוח וגם לנותן השירות.

לכן אמות מידה של הייבוש חשובות לכולם כך שנדע את אחוז הלחות ואת אזורה בעזרת המעבדה נוכל לבנות תוכנית מותאמת אישית במקסימום יכולת ובמינימום מחיר .

4.נותן לך הלקוח שקט בכך שהתחלת בנקודה א וסיימת בנקודה ב זאת אומרת אם היה לך 15% אתה רוצה לדעת בוודאות שכבר אין והגעת לרמת התקן הישראלי לפיה המצה שלך ואתה יכול לדעת רק בעזרת בדיקה זאת שנותנת לך אחריות ושקיפות מלאה.

למה חשוב לבצע ייבוש רצפה לאחר הצפה או נזילה בהקדם?

נזקים קונסטרוקטיביים – נזילת מים בקירות גורמת לחלודה בברזל הקונסטרוקטיבי ובכך משפיעה על חוזק המבנה. כאשר הנזילה מתקיימת באדמה מתחת או בסביבת המבנה, קיים חשש סביר לתזוזות קרקע. כתוצאה מכך מופיעים סדקים ותזוזת רצפות. תיקון מבנה רעוע או סדוק אינו ניתן לביצוע בקלות, כך שמדובר בדרך כלל בנזק בלתי הפיך.

נזקי בריאות – בשנים האחרונות נרשמת עליה דרמתית בתופעות אלרגיה ורגישויות שונות. במקביל מתעוררת עליה במודעות לנושאי בריאות לרבות התייחסות גם למבנים הפולטים רעלים וכן חומרים ביולוגיים מסוכנים. מבנים עם בעיות רטיבות נוטים להוות מקור לשגשוגם של עובש, פטריות וכן פתוגניים נוספים. העובש ידוע כרעיל, מעורר אלרגיות ואף מסרטן ולכן יש חשיבות רבה לסלקו בכל דרך אפשרית.

פגיעה בתשתיות – כידוע לכולנו, מים וחשמל לא הולכים טוב ביחד. זה בדיוק מה שקורה כאשר מצטברת רטיבות בקירות וגרוע מכך, מתחת לרצפה. הרטיבות מביאה לזליגת חשמל שהופכת את מערכת החשמל ללא אמינה ואף מסוכנת. נזקים עלולים להיגרם גם למערכת הגז ופה מדובר ממש בסכנת חיים. מערכות נוספות שעלולות להיפגע הן תקשורת וכן מערכות מים נוספות שנמצאות בסביבה. לכן יש לבצע ייבוש רצפה לאחר הצפה בהקדם האפשרי

פגיעה אסתטית – המראה של קירות טחובים ומתקלפים איננו מלבב כלל וכלל. גם כאשר מבצעים עבודות צביעה במקום ומעלימים את הכתמים הרי תוך זמן קצר אלה חוזרים. ראוי לציין גם את המוך הלבנבן שמצוי בדרך כלל מעל לפאנלים. מדובר בפטרייה הגורמת לנשירת טיח, חושפת את הבלוקים והבטון. גם הקירות החיצוניים של המבנה חשופים לפגיעה מעין זאת וכתוצאה מכך נושר טיח חיצוני, וחושף את המבנה לפגעי מזג האוויר כשבראשם בעיות איטום לגשם.

כמעט מיותר לציין שמבנה פגוע מאבד מערכו ובמקרים קשים אף עלול המקום להיות לא שכיר. קונה או שוכר פוטנציאליים יזהו את הבעיות די מהר, כך שבמוקדם או במאוחר יידרש המבנה לעבודות שיפוץ נרחבות. לכן, בכדי להימנע מפגיעה נרחבת במבנה יש לבצע איטומים, לתקן נזילות לבצע ייבוש תת רצפתי באופן מלא לאחר מכן. לכן, לא כדאי לעכב את המאוחר ויש לעצור את הנזילות ולייבש את המקום בהקדם.

להשארת פרטים

האם ייבוש תת רצפתי עדיף משיפוץ?

במילה אחת ומדויקת ,כן ! בטח תגידו שאנו מנסים למכור אבל שתקראו את השורות הבאות תבינו את היתרון שלנו על השיפוץ של שכן בשל הנזק.

1.חסכון אדיר- בשיפוץ יש צורך ודאי בהרמת הרצפה, הוצאת החול, לשים חול חדש ולרצף מחדש את השטח הניזוק. בעוד שבייבוש המחיר נקבע מראש ואינו יכול לטפס לכולנו יש ניסיון עם שיפוץ שכן הוא מתחיל במחיר X ונגמר במחיר Y יתרה מכך עלות שיפוץ גבוהה בהרבה ושיטת הייבוש נועדה למנוע זאת.

2.לא עוברים דירה- בעוד שבשיפוץ הדירה נמצאת על גלגלים בשל הקדיחות, השבירות, החול והפועלים דיירי הבית רוצים לינה במקום נקי מסודר ולכן משכירים דירה המוסיפה לעלות, בפעולת ייבוש חדשנית אין צורך בשבירות, בחול ואפילו לא לשכור דירה כך שגם שכירות על דירה מוסיפה על המחיר הקיים לעומת פעולת ייבוש ובנוסף לכך לדיירים לא נפגע שגרת החיים.

3.מינמום זמן- בעוד ששיפוץ לוקח מספר חודשים ייבוש מתחת לריצוף לוקח בין שבוע אחד בלבד לבין שלושה וזאת בודקים בבדיקת המעבדה ונותנים שערוך, בשיפוץ אתה נכנס ואינך יודע בערך מתי תצא.

4.שיקום המבנה- שיקום מבנה אינו יכול להתבצע בצורה חד משמעי על ידי שיפות נכון אתם מחליפים את כול המרצפות והחול אך דבר זה אינו פותר את המים הספוגים בתשתית המבנה זאת אומרת בקירות ובבטון שעליו שמים את החול בבניה כך ששיפוץ לא בטוח יכול לפתור את הבעיה חדש משמעית וייבוש כן כי הוא מייבש את כול חלקי המבנה הניזוקים.

כמה עולה ייבוש תת רצפתי

אז כמה עולה פעולת הייבוש בטכנולוגית הוואקום?

כצפוי בתור לקוח אתה רוצה לדעת את המחיר של ייבוש תת רצפתי, אז ככה המחיר נקבע לפי שלושה פרמטרים עיקרים:

1.מטרים- כמות המטרים יש ייבש או לשקם על פי מיפוי על ידי בדיקת מעבדה.

2.סוג המצה- המצה הוא המילוי מתחת לריצוף אם הוא חול או סומסום.

3.אחוז הלחות במצה- אחוז הלחות נבדק על ידי בדיקת מעבדה.

עכשיו נתקדם למחירים משוערים המשתנים על ידי הפרמטרים מעלה:

1.ייבוש חדר אחד- 2,600 ₪ - 2,400 ₪

* עלות נוספת על כול 10 מ"ר נע בין 1,500 ₪ - 1,200 ₪

 

2.ייבוש בדירה-4,500 ₪ - 4,000 ₪

*המחיר מתייחס לחדר אחד .

* עלות נוספת על כול 10 מ"ר נע בין 1,500 ₪ - 1,200 ₪

חשוב להבין שמחיר הייבוש התת רצפתי עשוי להשתנות בין מקרה למקרה ולכן צריך ואף רצוי לעשות בדיקת מעבדה בכדי להבין את כמות המטרים יש לייבוש ואת כמות אחוזי הלחות מתחת לריצוף.

 

הפתרון השלם והמקיף בחסות SMART PLUMBERS

צוות SMART-PLUMBERS מביאים איתם יכולת מוכחת, טכנולוגיה עדכנית, ניסיון של שנים באיתור, תיקון וייבוש תת רצפתי, וכן מוניטין ללא דופי. אנו מאמינים שעם כלים מתאימים, שיטות עבודה וניסיון, ניתן לספק מענה לכל אחד ובמחירים תחרותיים. כשאנחנו מתחילים עבודה, קודם כל אנו מבצעים הערכת מצב ביחד עם האחראי במקום, במטרה להכיר את הנזקים ולהתרשם מהמצב. די מהר אנו מקבלים תמונה ברורה על המתרחש במבנה וכל מה שנותר הוא לפתור את הבעיה. מכיוון שהציוד שלנו נותן לנו חיווי ברור הרי קל לנו לבחור בפתרון אולטימטיבי תוך נגיעה מינימלית במבנה. לאחר התיקון אנו מחזירים את המצב לקדמותו תוך הקפדה על תוצאה מושלמת. אנו עושים זאת בעזרת ציוד ייבוש תת רצפתי עוצמתי ושקט שניתן להפעילו לאורך זמן במקום תוך שמירת איכות החיים במקום.

בנוסף על כך אנו מכינים דוח ממצאים אשר יכול לשמש ולייצג אותכם אל מול חברת הביטוח ולספק לכם חוות דעת של סוקר נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי.

 

כמה זמן לוקח ייבוש תת רצפתי?

אורך זמן הייבוש התת רצפתי עשוי להשתנות בן מקרה למקרה לפי הפרמטרים הבאים: סוג המילוי מתחת לריצוף אם זה חול או סומסום(אגרנטים), כמות השטח שיש לייבש וצורת הבניה, אחוזי הלחות שיש לייבש על מנת להגיע לתקן הישראלי שהוא 6% בחול ו3% בסומסום. על פי נתונים של ייבוש תת רצפתי בעזרת מכונות SMART HPV אשר ייחודית לחברתנו ,אורך זמן ייבוש תת רצפתי ממוצע עומד על כעשרה ימים וכול זה ללא צורך במעבר דירה! עד פי 5 מהיר משיפוץ ועד פי 3 מהיר מייבוש תת רצפתי סטנדרטי.

מה היתרונות לייבוש תת רצפתי?

 • תהליך מהיר עד פי 5 אשר מתמשך מספר ימים לעומת שיפוץ .
 • ייבוש תת רצפתי מתחת לריצוף ללא פגיעה ממשית בריצוף!
 • עצירת ושיקום נזקי המים.
 • ייבוש וודאי שלאחריו מבצעים בדיקת לחות לפי דרישות התקן בישראל.
 • ללא צורך במעבר דירה בתקופת השיקום.
 • ייבוש תת רצפתי חוסך עלויות כספיות רבות

איך מבצעים ייבוש תת רצפתי ?

ביצוע יבוש תת רצפתי מהיר נעשה לאחר בדיקת אחוזי לחות דרך קידוחי כוס יהלום 40 מ"מ כאשר מייבשים חול רטוב במקום שיש מעל 6% לחות וסומסום מעל 3% לחות. הייבוש נעשה עם מכונה ידידותית SMART HPV מבוססת וואקום שמאיץ את תהליך הייבוש ובזכות המכונה אורך הייבוש בממוצע  8-10 ימי ייבוש מהירים ללא צורך במעבר הדירה וללא צורך בשיפוץ. המכונה הייעודית שואבת את המים והלחות דרך אותם פתחי קידוח של הבדיקות ובכך חוסכת את הרמת הריצוף .מחיר ייבוש תת רצפתי גם מוזיל את עלויות הייבוש ונע בין 110ש"ח-130 ש"ח למטר פלוס מע"מ.

להשארת פרטים

 

ייבוש תת רצפתי - המלצות

 

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

5
SMART-PLUMBERS

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

5
SMART-PLUMBERS

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

5
SMART-PLUMBERS

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

5
SMART-PLUMBERS

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

5
SMART-PLUMBERS

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

5
SMART-PLUMBERS

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

5
SMART-PLUMBERS

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

5
SMART-PLUMBERS

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

5
SMART-PLUMBERS

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

5
SMART-PLUMBERS

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

5
SMART-PLUMBERS

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

5
SMART-PLUMBERS

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

5
SMART-PLUMBERS

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

5
SMART-PLUMBERS

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להודות מקרב לב על טיפולו המקצועי והיחס החם של מר שמריהו.

מיותר לציין שרעייתי ואנוכי, היינו מאוד נסערים מהנזילה בדירתנו.

מרגע כניסתו של מר שמריהו לביתנו, הבנו מהר מאוד שיש על מי לסמוך.

אדם מקצועי, סובלני, הסביר לנו בנחת רוח את ממצאי הבדיקה ודרכי הפתרון.

 
כל הכבוד ויישר כוח!

 

5
SMART-PLUMBERS
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן