ייבוש תת רצפתי

עד לא מזמן הפתרון לחדירת מים היה פירוק הריצוף, מה שגרר הוצאות נוספות על עבודה רבה ויקרה. אך כיום קיימים פתרונות מתקדמים לטיפול ברטיבות ואחד מהם נקרא "ייבוש תת רצפתי" שהוא בעצם ייבוש החלקים שמתחת לריצוף. משמעות הדבר היא טיפול בנזקי מים באמצעות שאיבה תת רצפתית. מדובר בדרך קלה ויעילה לשאוב לחות המוחדרת לתוך הריצוף בעזרת צינורות ללא צורך בשבירת הרצפות.

סימנים מקדימים לרטיבות מתחת לריצוף מתאפיינים בקילופי צבע או התנפחויות או פריחה במרווח שבין האריחים. תופעות נוספות הן כתמים על גבי ריצוף השיש, כתמי ריקבון ועובש מתחת לריצוף.

היתרון בייבוש תת רצפתי כפול מאחר והוא גם מונע מכם הוצאות מיותרות של שבירת הריצוף וגם מטפל בבעיה מהשורש. בעזרת וואקום אנו ב-SMART-PLUMBERS מונעים את הצורך לשבור את הריצוף וכן מרכזים את הלחות והנוזלים באופן שייצא דרך מערכת הביוב. אנו מתמחים בייבוש לאחר הצפה, נזילה וטיפול ברטיבות כלואה מתחת לרצפות. רטיבויות כגון אלו עשויות לגרום נזק רב לתשתיות ולמבנה. ברשותנו ציוד מיוחד לייבוש חול על ידי שאיבת מים מהחול, כל זאת כאמור ללא פירוק הריצוף.

יתרונות ייבוש תת רצפתי:

✔ חוסך בכסף רב של שיפוץ הבית

✔ חוסך הרמת מרצפות והחלפתם

✔ ייבוש מבטיח שנשארת רמת לחות סבירה הבריאה למבנה ותקנית.

✔ ייבוש אצלנו חוסך נזק וחוסר נוחות בבית הלקוח

✔ הלקוח יכול לשהות בדירה/עסק במהלך העבודה בשל עבודה שקטה בלי להרגיש.

✔ משאבים וטכנולגיה המתקדמים ביותר אשר מעניקים מענה מקצועי ומהיר

 

פנו אלינו והמקצוענים של SMART-PLUMBERS יבצעו עבורכם את הטיפול בשיטה המתקדמת ביותר. התקשרו עכשיו לייעוץ חינם!
072-3930090

ייבוש תת רצפתי

מים הם כוח רב עוצמה שיכול לגרום נזק רציני למבנים ונכסים. נזקי מים יכולים להיגרם על ידי מספר גורמים מנזילה לטווח הארוך, חדירה של מים בשל בעיות איטום בתוך המבנה או חדירה של מי גשמים.

 

גם גודל הנזק משתנה ותלוי במספר גורמים:

מקורות מים:

- מים נקיים בשל נזילת מים פנימית מצנרת מים, חמים וקרים.

- מים אפורים מצנרת הביוב.

- מים שחורים מנזילה בשל בעיות איטום במבנה.

 

הנזילה יכולה להיווצר מבעיות איטום בתוך המבנה או מחוץ למבנה כשיש חדירת מי גשמים, הצפות, פיצוצי צנרת וסוג הבניה ואיכותה.

הגורם המשפיע על כל אלו הוא משך הזמן של הנזילה והתנאים הסביבתיים של הטמפרטורה שמשפיעה גם היא.

‏ל- Smart plumbers יש מעל 20 שנות ניסיון ומומחיות בשיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי .

 

המקצועיות כן קובעת!

יש להבין כי גם המכשור המתקדם בעולם צריך יד מקצועית. בייבוש תת רצפתי ושיקום נזקי מים צריך לדעת מה מקור הנזילה. ההבנה של מאפייני הנזילה תוכל להשפיע על אופן הייבוש התת רצפתי ובעקבות כך משתמשים במכשירים שונים ובדרכי ייבוש שונים, בין אם זה ייבוש חצץ , ייבוש חול רטוב וייבוש מים כלואים , ייבוש רטיבות כלואה ועוד.

הפעולה ודרך העבודה על נזקי המים היא קריטית מכיוון שצריך לפעול כמה שיותר מהר על מנת לשקם את נזקי המים וזאת על מנת לא ליצור נזק רב יותר למבנה ויסודתיו. דבר זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך, מה שיוצר עלויות נוספות ועיכובים. לכן, חשוב לבחור בחברה רצינית בעלת מוניטין רב שנים עם טכנולגיה מהטובות בעולם ובעלי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון מוכח. 

 

רטיבות תת רצפתית וכן רטיבות בחלל המבנה מהווה תופעה נפוצה למדי הנגרמת בעיקר בשל נזילות צנרת אך לא רק. רטיבות עלולה להופיע גם בשל בעיות איטום המופיעות מתחת לגגות ובמרתפים וכן הצפות הנגרמות בשל בעיות בניקוז מי גשמים הלכודים בגגות. נזילות צנרת עלולות להופיע בצנרת המים או הביוב בתוך המבנה, מתחתיו או מחוצה לו. צינורות אלה מונחים מתחת לרצפה וכן בקירות, לכן יש קושי רב לאתר נזילות, במיוחד כשמדובר בנזילה קלה ומתמשכת מתחת לרצפה. 

רבים מגלים נזילות מים ורטיבות תת רצפתית הנובעת מכך זמן רב לאחר שזאת מתעוררת וחבל. הסיבות לכך רבות ונובעות משילוב של חוסר מודעות וחוסר רצון להיכנס לשיפוצים שאותם יודעים איך מתחילים אך לא תמיד איך מסיימים. כאשר נמנעים מאיתור תקלה בהקדם מתחילות להתרחש תופעות בעייתיות במבנה שעלולות להפוך תוך זמן מה לנזק משמעותי. לכן, תיקון נזילות צנרת וכן פתרון בעיות איטום וניתוב מי גשמים הוא הכרחי ויש לבצע זאת בהקדם. עם זאת, חשוב להבין שלא די בכך ויש לייבש את המקום הפגוע, אם מדובר בתקרה, קירות, או מתחת לרצפה. הדבר נעשה באמצעים שונים הכוללים ייבוש טבעי וכן ייבוש מלאכותי באמצעות חום או יניקת לחות. 

צוות SMART-PLUMBERS מבצע ייבוש קירות, תקרה וכן ייבוש תת רצפתי למבנים וזאת באמצעים מתקדמים שמביאים לאיתור, תכנון וביצוע מדויקים. כתוצאה מכך אנו חוסכים בביצוע הרסני ומחזירים את המצב לקדמותו תוך זמן קצר. אנו מאמינים שחברת איתור נזילות טובה נדרשת לספק פתרונות מלאים לבעיות נזילת מים ואיטום משלב האיתור, דרך התיקון ועד לייבוש תת רצפתי מלא של המקום. אנו יודעים ששימוש בשיטות עבודה מתקדמות מביאה לרווח הדדי לכל הצדדים וכתוצאה מכך הזמן ועלויות הביצוע פוחתים משמעותית. 

הכירו את הנזקים הנגרמים מרטיבות במבנה

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם רטיבות במבנה היא באמצעות מניעת נזילות מים במערכת הולכת המים, הביוב וכן בכל הנוגע לאיטומים. בכדי להימנע מנזילות מים יש לתכנן את מערכת המים היטב מראש, תוך שימוש בחומרים איכותיים וביצוע מדויק. עם זאת, גם כאשר מערכת הביוב והמים מתוכננות ומיושמות כנדרש הרי תקלות עדיין מתרחשות מעת לעת ויש קושי לאתר אותן בזמן. למים יש יכולות חדירה המשפיעות על הסביבה ברמה הכימית, הפיזיקלית והביולוגית. הכירו את הפגיעות העיקריות שרטיבות תת ריצפתית, קירות או תקרה, עלולה לגרום למבנה, לתשתיות ולבריאות שלכם:

נזקים קונסטרוקטיביים – נזילת מים בקירות גורמת לחלודה בברזל הקונסטרוקטיבי ובכך משפיעה על חוזק המבנה. כאשר הנזילה מתקיימת באדמה מתחת או בסביבת המבנה, קיים חשש סביר לתזוזות קרקע. כתוצאה מכך מופיעים סדקים ותזוזת רצפות. תיקון מבנה רעוע או סדוק אינו ניתן לביצוע בקלות, כך שמדובר בדרך כלל בנזק בלתי הפיך. 

נזקי בריאות – בשנים האחרונות נרשמת עליה דרמתית בתופעות אלרגיה ורגישויות שונות. במקביל מתעוררת עליה במודעות לנושאי בריאות לרבות התייחסות גם למבנים הפולטים רעלים וכן חומרים ביולוגיים מסוכנים. מבנים עם בעיות רטיבות נוטים להוות מקור לשגשוגם של עובש, פטריות וכן פטוגנים נוספים. העובש ידוע כרעיל, מעורר אלרגיות ואף מסרטן ולכן יש חשיבות רבה לסלקו בכל דרך אפשרית.

פגיעה בתשתיות – כידוע לכולנו, מים וחשמל לא הולכים טוב ביחד. זה בדיוק מה שקורה כאשר מצטברת רטיבות בקירות וגרוע מכך, מתחת לרצפה. הרטיבות מביאה לזליגת חשמל שהופכת את מערכת החשמל ללא אמינה ואף מסוכנת. נזקים עלולים להיגרם גם למערכת הגז ופה מדובר ממש בסכנת חיים. מערכות נוספות שעלולות להיפגע הן תקשורת וכן מערכות מים נוספות שנמצאות בסביבה.

פגיעה אסתטית – המראה של קירות טחובים ומתקלפים איננו מלבב כלל וכלל. גם כאשר מבצעים עבודות צביעה במקום ומעלימים את הכתמים הרי תוך זמן קצר אלה חוזרים. ראוי לציין גם את המוך הלבנבן שמצוי בדרך כלל מעל לפאנלים. מדובר בפטרייה הגורמת לנשירת טיח, חושפת את הבלוקים והבטון. גם הקירות החיצוניים של המבנה חשופים לפגיעה מעין זאת וכתוצאה מכך נושר טיח חיצוני, וחושף את המבנה לפגעי מזג האוויר כשבראשם בעיות איטום לגשם. 

כמעט מיותר לציין שמבנה פגוע מאבד מערכו ובמקרים קשים אף עלול המקום להיות לא שכיר. קונה או שוכר פוטנציאליים יזהו את הבעיות די מהר, כך שבמוקדם או במאוחר יידרש המבנה לעבודות שיפוץ נרחבות. לכן, בכדי להימנע מפגיעה נרחבת במבנה יש לבצע איטומים, לתקן נזילות לבצע ייבוש תת רצפתי באופן מלא לאחר מכן. לכן, לא כדאי לעכב את המאוחר ויש לעצור את הנזילות ולייבש את המקום בהקדם. 

איך נדע שיש במבנה רטיבות?

כאמור, רטיבות במבנה מקורה בעיקר מבעיות איטום, ניקוז מי גשמים לכודים או נזילות צנרת. קיימות שיטות שונות שעוזרות לנו לדעת שאכן יש רטיבות במבנה ואותן כדאי להכיר:

כתמי לחות בקירות ותקרה – כאשר אנו מזהים כתם לחות על הקיר, בגב ארונות, ובתקרה, יכול להיות שיש במקום נזילת צנרת או בעיית איטום בקירות או הגג. כאשר מדובר בכתם לחות בתקרה ומעליכם אין שכנים, הדבר עלול להצביע על בעיות ניקוז על הגג וכאשר יש כתם לחות בקיר יכול להיות שיש פגיעה באיטום הקירות החיצוניים או נזילת צנרת. 

עובש ופטריות – לדאבוננו הלחות לא תמיד ניכרת בעין אך עדיין נוכחת במקום ומושכת גידול של אורגניזמים שונים ובמיוחד עובש וכן פטריות. במצב של תקרה או קירות לחים ניתקל בעיקר בכתמי עובש בגוון כהה שמספר לנו את כל הסיפור. במקרים אחרים נאתר צימוח פרוותי בהיר בעיקר מעל לפאנלים. נוכחות צימוח זה מעידה על רטיבות תת רצפתית שנובעת כנראה מנזילת צנרת המונחת מתחת לרצפות או בעיות איטום במקלחות.

רצפות עכורות – השקעתם הרבה באריחי הרצפה שלכם, אך לרוע מזלכם אלה קיבלו מראה עכור בשוליים ומזכיר את מסגרת הטלוויזיה של פעם. רבותי, הרצפות שלכם משדרות לכם מסר ברור, יש אצלכם רטיבות תת רצפתית שנובעת כנראה מנזילה באחד הצינורות. רטיבות תת רצפתית מופיעה גם באזורי מקלחות ובסביבתם וזאת מעידה על בעיות איטום.

בעיות בחשמל – מערכת החשמל שלנו מונחת בחלקה הגדול מתחת לרצפה, כך שאם יש הצפה קבועה במקום, הדבר עלול להפוך לאירוע מתמשך של נפילות חשמל במפסק הפחת. סביר להניח שאת הבשורה הלא נעימה יספר לכם החשמלאי שלכם שיזהה זליגת חשמל במערכת. במקרים חמורים מדובר בסכנה הפוגעת במכשירים ועלולה לגרום אף להתחשמלות ושריפה.

שעון מים "רץ" – מעטים מציצים בשעון המים בשעות הפנאי שלהם, אך לעומת זאת הרשות המוניציפלית כן. אם קיבלתם חשבון מים מנופח, כדאי לכם מאד לבדוק את שעון המים תוך סגירה מלאה של כל הברזים. אם אתם רואים פעילות חשודה בשעון, תהיו בטוחים שאתם בבעיה וכדאי לכם לפנות לחברת איתור נזילות מים.

שלוליות מים – לחות על הקרקע ושלוליות מעידות על נזילת מים משמעותית ממערכת המים וכן הביוב. במקרים רבים תופתעו לגלות צימוח אגרסיבי של שיחי מעזבות כמו דבקנים וקיקיון במקום יבש יחסית ובמיוחד בקיץ. אין מדובר בנס אלה בנזילה שיש לסגור ומהר. 

כשאתם חושדים שיש לכם בעיית רטיבות במבנה, כנראה שזה בדיוק המצב. אל תהססו ופנו אלינו לבדיקה אצלכם ובהקדם. עם הציוד המתקדם שברשותנו נוכל לתת לכם חוות דעת מדויקת, אמינה ומהירה. 

כיצד מייבשים מבנים ספוגי מים?

כאמור, לאחר שמבצעים תיקון במקום עם בעיות איטום או נזילות צנרת, יש להתפנות לעבודת הייבוש. את זאת ניתן לבצע ב 3 דרכים שכדאי להכיר:

ממתינים בסבלנות והמקום מתייבש – מדובר בשיטה בעייתית שלצערנו עדיין מתבצעת במקומות רבים ודורשת פתיחת דרכי אוויר ואף הרמת רצפות לזמן ממושך. מדובר בשיטה וותיקה שמאמינה ביכולת של האקלים הישראלי ליבש קירות, תקרה וכן את המצע התת רצפתי. חשוב להבין שבזמן הייבוש לא ניתן לעשות שימוש במקום בשל מפגעים בטיחותיים ופרקטיים. לכן, אם האינסטלטור שלכם מתכנן הרמת רצפות, יכול להיות שכדאי לכם לוותר מראש על שירותיו. עם זאת, יש לסייג ולומר שבמקרים מסוימים כמו מרפסות שמש, אכן מדובר בשיטה מועדפת. 

ייבוש באוויר חם במקומות נגישים – אוויר חם מגדיל את עומס הלחות שהאוויר יכול לשאת ולכן סופג את עודפי המים. בשיטה זאת ניתן לייבש חללים לחים שלהם נגישות גבוהה להזרמת אוויר. כאשר אנו נדרשים להתמודד עם חדר הספוג ברטיבות משמעותית אנו מכניסים למקום מפוח עוצמתי שמזרים אוויר חם ישירות לקירות הלחים או התקרה. אין די בכך ובמקביל אנו מבצעים פעולת יניקה של הלחות בעזרת ציוד עיבוי של חברת PARKOO. המעבה סוחט את הלחות שהתאדתה לאוויר והופך אותה בחזרה למים שאותם אנו מפנים מהמקום. כתוצאה מכך המקום מתייבש במהירות. 

ייבוש ללא חימום, עבור מקומות נגישים – שימוש באוויר חם לייבוש חדרים מהווה יתרון משמעותי במהירות הייבוש. עם זאת, קיימים מקרים בהם נעדיף להזרים אוויר בטמפרטורת החדר בכדי לא לגרום לנזקים לציוד או החומרים מהם עשוי המקום עצמו. הדוגמאות לכך רבות וכוללות מקומות עם פרקט, שטיחים, עץ, בניה חכמה ועוד. במצב זה, נזרים דרך המפוח שלנו את האוויר ללא חימום כלל ונסתפק ביובש הטבעי של האוויר במקום. הביצוע יהיה אמנם איטי יותר אך נוכל להבטיח שלא יגרמו נזקים לריהוט, וכן אלמנטים נוספים הרגישים לחום במקום. 

ייבוש תת רצפתי וחללים צרים אחרים – מתחת לרצפה יש מצע תת רצפתי שמהווה אתגר משמעותי. מדובר בדרך כלל במצע חול או סומסום (חצץ דק), כך שיש קושי רב לסלק את הלחות במקום. למעשה, בדרך כלל מדובר בהרבה יותר מאשר לחות, אלה שלוליות גדולות המכילות כמויות משמעותיות של מים עומדים. מתחת לרצפה ובמקומות צרים אחרים נידרש ציוד מעט שונה ממה שהכרנו עבור ייבוש חדרים. לכן, ברשותנו מכונה לייבוש תת רצפתי היונקת את האוויר הלח מתחת לרצפות באמצעות פתיחת קדח או פתיחת "פוגות" (מרווחים בין רצפות) במקומות נוחים ומתאימים לביצוע. 

ייבוש תת רצפתי – תכנון, ביצוע וסגירה

בכדי לבצע ייבוש תת רצפתי יש לתכנן את המהלך כהלכה. את זאת אנו עושים באמצעות אפיון מצב הלחות שמתחת לרצפות. בעזרת מצלמה טרמית, הרגישה לפליטת חום אנו עוברים על פני כל האזור החשוד ברטיבות וממפים אותו. צג המצלמה מסוגל להציג לנו את חתימת החום במקום כך שניתן לזהות אזורים שפולטים פחות חום ולדעת בוודאות גבוהה שמדובר במקומות ספוגי מים. עם תמונה ברורה ביד, אנו יכולים לקבוע את האזורים האסטרטגיים לביצוע ייבוש תת רצפתי באמצעות יניקת לחות. 

את הקידוח אנו מבצעים באריחי הרצפה ובקוטר של 50 מ"מ. באופן טבעי נעדיף לבצע את הקידוח/ים במקומות הנסתרים מהעין, כמו מתחת לריהוט, ספות וארונות. באותה הזדמנות, אנו מבצעים בדיקות לחות במצע התת רצפתי וכן ניקח דגימות לאיתור עובש המתבצע בערכת המעבדה שלנו. כל שנותר הוא למקם את מכונת יניקת הלחות לייבוש תת רצפתי של חברת  HEYLO הגרמנית שברשותנו, להחדיר את צינור היניקה ולהפעיל. לכמה זמן?

ייבוש תת רצפתי במבנים אורך זמן שנקבע בעיקר לפי גודל המקום וכן כמות המים שיש לסלק. חשוב להבין שמדובר בתהליך מתמשך של ימים ואף שבועות, כך שיש לתת לו את הזמן הנדרש עד להשלמת הביצוע. לכן, כאשר אנו מבצעים ייבוש תת רצפתי במקום, אנו דואגים להפעיל את הציוד כך שניתן יהיה להתנהל במקום בנוחות ובבטיחות מקסימליים. תשמחו לגלות שציוד הייבוש תת רצפתי שאנו מפעילים אצלכם הוא שקט יחסית ובהחלט ניתן לנהל שגרת חיים או עבודה במקום. ומה עכשיו?

בשל הניסיון הרב שצברנו בעניין, אנו יודעים להעריך את זמן הייבוש בקירות, או ייבוש תת רצפתי, כך שאנו חוזרים אליכם להמשך בדיקות והערכה מחודשת של מצב הלחות וכן העובש במקום. בזמן הבדיקות אנו דוגמים את המצע התת רצפתי לקביעת רמת הלחות וכן הימצאות עובש. לאחר שמתברר שאכן המקום יבש לגמרי אנו מבצעים סגירת קדחים. חשוב לנו מאד לסיים את העבודה כשהמקום נראה מושלם. לכן, אנו עושים סגירה בעזרת פקק הקדח המקורי וכן הדבקה בחומרים איכותיים ועמידים. לבסוף, אנו מבצעים עבודות קוסמטיקה נדרשות בכדי להעלים את הקדח לחלוטין. 

איך בוחרים בעל מקצוע מתאים לייבוש מבנים?

כשאתם חושדים ברטיבות כדאי לכם לפנות לבעל מקצוע שיודע לבצע איתור נזילות מים ומסוגל לבצע ייבוש תת רצפתי לאחר התיקון. נכון הדבר לגבי התקרה, קירות ובמיוחד המצע התת רצפתי. חשוב להבין שיש לבחור בעל מקצוע אמין ואחראי שמסוגל לאתר נזילות מים במהירות ובדיוק, ללא גרימת נזקים למבנה בשלב האיתור. בדיוק כך, עליכם לבדוק היטב איך מתכנן בעל המקצוע שלכם למצוא את הנזילה או הסתימה. אם הוא מגיע עם פטיש הרי עדיף שלא יבוא בכלל ולא חשוב מה הסיפור שהוא מספר לכם. בעל מקצוע טוב יודע שעדיף לאתר נזילות, לתקן ולבצע ייבוש תת רצפתי באמצעים טכנולוגיים ולחסוך הרבה בלגן בתהליך. בנוסף לכך, כדאי לכם לוודא שלבעל המקצוע יש מוניטין חיובי בתחום וכן ותק. אתם לא רוצים להפקיד את המבנה שלכם בידי מישהו שבא, מתקן ונעלם. כדאי לכם להעדיף חברה מקצועית שנותנת אחריות על העבודה ועומדת מאחורי האחריות הזאת עם מוניטין מוכח ויציבות של שנים.

צוות SMART-PLUMBERS מביאים איתם יכולת מוכחת, טכנולוגיה עדכנית, ניסיון של שנים באיתור, תיקון וייבוש תת רצפתי, וכן מוניטין ללא דופי.  אנו מאמינים שעם כלים מתאימים, שיטות עבודה וניסיון, ניתן לספק מענה לכל אחד ובמחירים תחרותיים. כשאנחנו מתחילים עבודה, קודם כל אנו מבצעים הערכת מצב ביחד עם האחראי במקום, במטרה להכיר את המערכת ולהתרשם מהמצב. לאחר מכן אנו מוציאים ציוד לאיתור נזילות  ומתחילים לבסס את ההשערות שלנו בעזרת בדיקות שונות. די מהר אנו מקבלים תמונה ברורה על המתרחש במערכת המים וכל שנותר הוא לתקן את הבעיה. מכיוון שהציוד שלנו נותן לנו חיווי ברור הרי קל לנו לבחור בפתרון אולטימטיבי תוך נגיעה מינימלית במבנה. לאחר התיקון אנו מחזירים את המצב לקדמותו תוך הקפדה על תוצאה מושלמת. לעיתים קרובות יש צורך לעיתים קרובות לבצע ייבוש בקירות, תקרות וכן ייבוש תת רצפתי. את זאת כאמור, אנו עושים בעזרת ציוד ייבוש עוצמתי ושקט שניתן להפעילו לאורך זמן במקום תוך שמירת איכות החיים במקום.

למידע נוסף על ייבוש מבנים וכן ייבוש תת רצפתי, פנו אלינו ותחזירו בהקדם את הבריאות למבנה שבו אתם נמצאים. צרו קשר עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתאום בדיקה מהירה במקום. 

 

ייבוש תת רצפתי

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

אבי ועופר שירותי מזון בע"מ

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

שושנה גרוס

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

קיטיס

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

אילן מוריץ

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

שלום לוי, רשת הדברה

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

ד"ר חיים רייך

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

משה בן מאיר זכיין קפה לנדוור ראשונים

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

עופר

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

טמיר מעודד

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

אסף מנהל אחזקה במלון נורמן תל אביב

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

יניב שמעוני ממליץ

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

אסף בכור

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

אליהו וארלט סייג

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

עפרית שכטר

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

אילן מתל מונד

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

חגית שלום

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן