איך מתבצע תהליך שיקום נזקי מים ב-7 ימים

 

פיצוץ צנרת ? חדירת מי גשמים? סתימה שהובילה להצפה? שיטפונות? מי ביוב?

פעולה מהירה

נזקי מים גורמים להפסדים כספיים גבוהים הנגרמים מפריצת מים במקום בו הם יוכלו לגרום לנזקי מים שונים בין היתר לחות, רטיבות, זיהום מים .רטיבות של חומר או מערכת על ידי תהליכים הרסניים כמו ריקבון עץ ופרקטים(סימני התנפחות וריחות רעים), גידול עובש, קורוזיה(חלודה של מתכות)ריקבון לקירות גבס ועוד חומרם רבים.

 

ההשפעות המזיקות של נזקי המים מופחתות בצורה חדה על ידי התערבות מהירה ויעילה, במיוחד במהלך 24-48 השעות הראשונות. למרות שהנזק עשוי להיראות חמור, ניקוי ושיקום נזקי מים יכולים להביא לתוצאות מדהימות. מרהיטים שניצלו ומסמכים שיובשו ועד מחשבים ומשרדים עם ציוד עבודה חשוב SMART PLUMBERS שיקמה מאות מבנים ורכוש בישראל בהצלחה של  100%!

 

מענה מיידי בסביבה הניזוקה נותן ומבטיח יכולת שיקום גבוה מהרגיל וזאת בשל מניעת נזקים לאורך ה24-48 שעות הראשונות! 

1. נזקים קונסטרוקטיביים – נזילת מים בקירות גורמת לחלודה בברזל הקונסטרוקטיבי ובכך משפיעה על חוזק המבנה. כאשר הנזילה מתקיימת באדמה מתחת או בסביבת המבנה, קיים חשש סביר לתזוזות קרקע. כתוצאה מכך מופיעים סדקים ותזוזת רצפות. תיקון מבנה רעוע או סדוק אינו ניתן לביצוע בקלות, כך שמדובר בדרך כלל בנזק בלתי הפיך.

2. נזקי בריאות – בשנים האחרונות נרשמת עליה דרמתית בתופעות אלרגיה ורגישויות שונות. במקביל מתעוררת עליה במודעות לנושאי בריאות לרבות התייחסות גם למבנים הפולטים רעלים וכן חומרים ביולוגיים מסוכנים. מבנים עם בעיות רטיבות נוטים להוות מקור לשגשוגם של עובש, פטריות וכן פתוגניים נוספים. העובש ידוע כרעיל, מעורר אלרגיות ואף מסרטן ולכן יש חשיבות רבה לסלקו בכל דרך אפשרית.

3. פגיעה בתשתיות – כידוע לכולנו, מים וחשמל לא הולכים טוב ביחד. זה בדיוק מה שקורה כאשר מצטברת רטיבות בקירות וגרוע מכך, מתחת לרצפה. הרטיבות מביאה לזליגת חשמל שהופכת את מערכת החשמל ללא אמינה ואף מסוכנת. נזקים עלולים להיגרם גם למערכת הגז ופה מדובר ממש בסכנת חיים. מערכות נוספות שעלולות להיפגע הן תקשורת וכן מערכות מים נוספות שנמצאות בסביבה.

4. פגיעה אסתטית – המראה של קירות טחובים ומתקלפים איננו מלבב כלל וכלל. גם כאשר מבצעים עבודות צביעה במקום ומעלימים את הכתמים הרי תוך זמן קצר אלה חוזרים. ראוי לציין גם את המוך הלבנבן שמצוי בדרך כלל מעל לפאנלים. מדובר בפטרייה הגורמת לנשירת טיח, חושפת את הבלוקים והבטון. גם הקירות החיצוניים של המבנה חשופים לפגיעה מעין זאת וכתוצאה מכך נושר טיח חיצוני, וחושף את המבנה לפגעי מזג האוויר כשבראשם בעיות איטום לגשם.

 

 

כול הסיבות והפתרונות לשיקום נזקי המים נחשפות וגם טיפים מקצועים ללקוחות SMART PLUMBERS

 

1.מה הם הסיבות לנזקי מים?

2.למה חשוב בדיקת מעבדה למצע הקרקע ובדיקת מד רטיבות לקירות בשיקום נזקי מים?

3.למה חשוב לבצע ייבוש רטיבות תת רצפתית וייבוש קירות בהקדם?

4. איך נפטרים מנזקי מים עתידית בכך שלא יחזרו שנית?

5. הפתרון השלם והמקיף בחסות SMART PLUMBERS

 

מה הם הסיבות לנזקי המים?

1. סוגיות הקשורות למזג האוויר ואסונות טבע-

אמנם אין לך שליטה על אסונות טבע הקשורים למים, אך אתה יכול לנקוט בכל האמצעים המניעים האפשריים מראש כדי למזער את השפעתם על הבית שלך. שיטפונות הבזק, סערות פתאומיות והוריקנים יכולים כולם לעורר הצטברות מים. בקש תשומת לב על ידי פנייה למומחי נזקי מים בהקדם האפשרי לאחר נושא הקשור במזג אוויר יסייע להפחית את זמן התרחשות נזקי המים

2. בעיות אינסטלציה-

בעוד שחלק מהבעיות באינסטלציה מתרחשות בתוך הקירות ובלתי אפשרי לגלותן ללא איתור נזילה, וחלק מתרחשות בגלל פיצוצי צנרת וחיבורי צנרת שאינם מחוברים לחלוטין אשר גלויים לעין. יש אחת לתקופה לבדוק את המערכת הביתית על מנת לתת תחזוקה כפתרון מקדים לנזק עתידי.

 הניקוז ושירותים נחסים בשל כשלים ונסתמים עלולים לגרום ללחץ בלתי צפוי בצינור, אשר גורם לו להתפוצץ או לעלות על גדותיו ולעשות הצפה אשר תוביל לנזקי מים בלתי צפויים.

3. מכשירי חשמל ביתיים תקינים-

ככל שהמכשירים הביתיים מתבגרים, הצינורות שלהם מתחילים להחליד ולהיסדק והם יכולים להיחלש. מכונות כביסה, מקררים, מחממי מים ומדיחי כלים כולם חשופים להתדרדרות, לכן הקפידו על בדיקת המכונות הישנות ולתחזק אותם. שני המכשירים העיקריים הגורמים לנזקי מים בבתים הנפוצים ביותר הם מכונות כביסה ודודי שמש.

למה חשוב בדיקת מעבדה למצע הקרקע ובדיקת מד רטיבות לקירות בשיקום נזקי מים?

 

1.בדיקת מעבדה למצע קרקע-

בדיקת המעבדה נעשית לפני תהליך השיקום נזקי מים ובסוף התהליך.

בדיקת המעבדה בודקת את המילוי שמתחת לריצוף ונותנת אינדיקציה לאחוז הלחות מתחת לריצוף.

האחוז לחות המותר בחול הוא 6% לחות ובסומסום הוא 3% אחוז לחות, לפי כך אנו יודעים איפה צריך לשקם את נזקי המים ולבצע ייבוש תת רצפתי שעליו נסביר בהמשך.הצורך לבצע ייבוש הוא למנוע מנזקי המים לחלחל לתשתיות המבנה בהקדם בכדי לא לגרום לקורוזיה לברזל, לעשות תקלות חשמל מסוכנות ולרופף אריחים בתוך המבנה ומחוצה לו בחיפוי.

ברגע שהאחוז לחות הוא גבוהה מן התקן יש לבצע ייבוש תת רצפתי כחלק משיקום נזקי המים.

 

2.בדיקת מד רטיבות את קירות הבית-

בדיקת מד רטיבות תקינה נמצאת ממספר 0 עד 80 ביחידות המדידה המיוחדות של המכשיר .

מעל 80 ביחידות יש רטיבות בקיר ויש לייבשה. בסוף תהליך השיקום וגם בהתחלה יש לבדוק את כמות הרטיבות בקירות המבנה הניזוק.

 

 

למה חשוב לבצע ייבוש רטיבות תת רצפתית וייבוש קירות בהקדם?

ככל שמבצעים ייבוש רטיבות מתחת לריצוף יותר מהר ככה הנזק בשל המים פוחת.

אתם בטח שואלים את עצמכם למה בעצם? לאחר שסובלים מנזקי מים בשל פיצוץ צנרת או הצפה ועוד נוצר נזק ושמו רטיבות כלואה  מהצפה או מנזילה בצנרת, המים נכלאים בתוך המילוי אשר מתחת לריצוף אם זה סומסום או חול. לרוב לאחר זמן קצר בשל שהמים כלואים ואין להם לאן לצאת ולכן יעלו מעלה דרך פוגות יהיה או מים נראים לעין או מעין פריחה לבנה הנקראת תפרחת, מקומות נוספים בהם יכולים להיחשף לרטיבות כלואה היא קירות הבית עם סמני רטיבות העולים מכיוון הריצפה דבר זה נקרא עליה קפילארית והיא מתאפיינת בעליה ברטיבות על הקיר בעד 90 ס"מ ובמקרים נדירים אפילו יותר. אלמנטים שונים במבנה. אותה רטיבות יכולה לנדוד ולהגיע גם לאזורים נוספים בהם לא נראה הצפה גלויה או נזקי צנרת גלויה. נוצרים מפגעי ריח, עובש, התקלפות בקיר ובטיח בקירות הבית. המבנה הניזוק הולך ונהרס ויוצר את תסמונת ה"בית החולה" המתאפיין בעובש לכן יש חלון הזדמנויות קצר למניעת צמיחת עובש אשר נמדד בשעות, לא בימים או שבועות. כדי   

כדי לפתור את יש כבר עכשיו ליצור קשר עם המומחים לשיקום נזקי מים SMART PLUMBERS.

 

 

איך נפטרים מנזקי מים עתידית בכך שלא יחזרו שנית?

1.אחת לתקופה בודקים את שעון המים הנקרא שיבר בכניסת הבית ורואים שאינו מסתובב סתם.

2.לפני תקופת גשמים בודקים את האיטומים החיצונים של המבנה.

3.לפי גשמים בודקים את הצמ"ג שאינו חסום וסתום שכן אם ירדו גשמים אז תיהיה הצפה.

4.לא מזניחים כתמי רטיבות ועובש בקירות הבית אלא ישר מאתרים את הבעיה אצל המומחים.

 

הפתרון השלם והמקיף בחסות SMART PLUMBERS

 

פתרונות לשיקום נזקי מים זמינים בנוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לתקן נזקי מים ברגע שזה קורה. מחקרים הראו כי נזקי מים בבית ובמרתף שטופלו תוך 48 שעות הם הרבה פחות סבירים שיש בעיות עובש וטחב לאחר מעשה, יסייעו להפחית משמעותית את עלויות השיקום ולמזער עוד יותר את נזקי הרכוש. בין אם מדובר בשיטפון, פיצוץ צנרת או הצפת ביוב, אנו מבינים היטב את הדחיפות של הוצאת המים בהקדם ואנחנו כאן כדי לעזור - מהר! מים הם החומר ההרסני היחיד ביותר לטווח הארוך בסביבה המקורה. עודף לחות או הצפות עלולים לגרום להתדרדרות במהירות של מבנים ורכוש אישי. הבעיה הופכת חמורה יותר כאשר המים אינם נקים והם מי ביוב. התקשרו עכשיו!

שיקום נזקי מים

מה לעשות בזמן נזקי המים בזמן שהמומחים בדרך

1.נזקי צמיחת מים וחיידקים יכולים להתחיל תוך שעות. התקשר לעזרה מקצועית.

2.הסר כמה שיותר מים על ידי ניפוח וספיגה.

3.הסר שטיחים באזור הרטוב או כיסויי רצפה אחרים שאינם מחוברים לצמיתות.

אל תנסה להתחיל להסיר שטיח מקיר לקיר ללא איש מקצוע.

4.הרם וילונות מהרצפה.

5.נגב רהיטים, הניע כריות רטובות לייבוש והניח רדיד אלומיניום מתחת לרגלי הרהיטים.

6.העבר תמונות, ציורים וחפצי אמנות למקום בטוח ויבש.

7.יש לארוז ספרים על המדפים בחוזקה עד שמומחה לשיקום נזקי מים יוכל להתחיל בייבוש מיוחד.

8.פתח מגירות וארונות כדי לשפר את הייבוש ולתת אוורור.

 

 

מה לא לעשות 

1.לעולם אל תכנס לחדר עם מים עומדים עד לכיבוי החשמל!

2.לעולם אל תשתמש בוואקום ביתי רגיל כדי להסיר מים.

3.לעולם אל תרימי את השטיח המודבק ללא עזרה מקצועית.

4.לעולם אל תשתמש במכשירי חשמל כשאתה על שטיח רטוב או ריצוף.

5.אל תפריע לעובש הנראה לעין.

6.אל תוציא ספרים מהמדפים עם יש סיכון .

 

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

5
SMART-PLUMBERS

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

5
SMART-PLUMBERS

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

5
SMART-PLUMBERS

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

5
SMART-PLUMBERS

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

5
SMART-PLUMBERS

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

5
SMART-PLUMBERS

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

5
SMART-PLUMBERS

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

5
SMART-PLUMBERS

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

5
SMART-PLUMBERS

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

5
SMART-PLUMBERS

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

5
SMART-PLUMBERS

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

5
SMART-PLUMBERS

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

5
SMART-PLUMBERS

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

5
SMART-PLUMBERS

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להודות מקרב לב על טיפולו המקצועי והיחס החם של מר שמריהו.

מיותר לציין שרעייתי ואנוכי, היינו מאוד נסערים מהנזילה בדירתנו.

מרגע כניסתו של מר שמריהו לביתנו, הבנו מהר מאוד שיש על מי לסמוך.

אדם מקצועי, סובלני, הסביר לנו בנחת רוח את ממצאי הבדיקה ודרכי הפתרון.

 
כל הכבוד ויישר כוח!

 

5
SMART-PLUMBERS
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן