הכירו את יתרונותיו של הייבוש התת רצפתי

רטיבות מתחת לרצפות מהווה בעיה נפוצה שמתעוררת בעקבות נזילה בצנרת המים, הצפה וכן נזילה מהגג או דרך מרפסת. הימנעות מייבוש תת רצפתי עלולה לגרום לנזקים קונסטרוקטיביים, נזקי תשתיות וכן להוות מפגע בריאותי משמעותי. לפיכך, רטיבות מתחת לרצפה מהווה מפגע רציני, כך שיש לפתור את הבעיה מהר ככל שניתן מיד לאחר שפתרנו את בעיית הנזילה. עם זאת, ייבוש תת רצפתי מהווה אתגר לא קטן שכן מתחת לרצפות יש חומר מילוי (חול או סומסום) שכולו ספוג במים. קיימות מספר שיטות לביצוע ייבוש תת רצפתי ואלה מתחלקות לשני סוגים עיקריים:

• ייבוש תת רצפתי טבעי – באמצעות שיטה זאת מרימים מספר מרצפות וממתינים שהטבע יעשה את שלו.

• ייבוש תת רצפתי באמצעות ציוד טכנולוגי ייעודי – באמצעות שיטה זאת יונקים בוואקום את האוויר הלח עד לכדי ייבוש מלא. 

הכירו כמה נזקי רטיבות נפוצים

לאחר תיקון דליפה יש דחף טבעי לסגור הכול ולשכוח מהסיפור, אך מדובר בטעות חמורה שכן למים אין לאן להתנקז והמצע התת רצפתי נותר ספוג בלחות. בנוסף לכך, המים מתחילים לטפס על הקירות בכוח הנמיות כך שתוכלו לראות מעין פס של עובש לכל אורך הקיר. 

• עובש, פטריות ואורגניזמים נוספים – חשוב להבין שגירוד, מילוי וצביעת העובש לא יצילו את הטיח בקיר והלחות במקום תמשוך צימוח מחודש של עובש ופטריות נוספות. העובש הוא חומר מסרטן ואלרגני למדי וחשיפה ממושכת לנבגי העובש עלולה לגרום לנזקי בריאות חמורים. 

• פגיעה במבנה ואטימתו – המים מתחת לרצפה לא נחים לרגע. הברזל הקונסטרוקטיבי מושפע מהמים ומחליד תוך פגיעה בחוזק המבנה. בהשפעת המים הבטון נעשה פריך יותר ונחלש. איטומים במקום מושפעים מהמים גם ואלה נוטים להישחק לאורך זמן, כך שבעיית החלחול צפויה לגדול. עם הזמן המבנה מתחיל לזוז ונפערים סדקים נוספים במקום, אלה אמנם יכולים לנקז את המים ובמקביל להזרים למקום מים נוספים. 

• פגיעה בתשתיות – המים מחלחלים לאט ובטוח. עם הזמן המים חודרים לצנרת החשמל, צנרת מי השתייה, כבלי תקשורת, צנרת ביוב ומערכות המבנה מתחילות להשתבש. הבעיה החמורה מכולם היא כמובן החשמל. מערכת חשמל ספוגה במים אינה מתפקדת כראוי עם נפילות חשמל תכופות וכן סכנת התחשמלות או שריפה. 

 

בדרך כלל לא כדאי לייבש באופן טבעי

 

בעבר היה מקובל לפרק מספר אריחי רצפה ולהמתין לייבוש הטבעי. בעוד שבקיץ די אפשרי לייבש לאחר מספר שבועות, הרי בעונות אחרות מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. נכון הדבר במיוחד במקומות מועדים לפורענות כמו מרתפים לחים וכן חדרים לא מאווררים אחרים. כמעט מיותר לציין שאריחי רצפה מורמים מהווים מפגע בטיחותי ואסתטי שיש לטפל בו. עם זאת, לעיתים עדיף ליבש באופן טבעי ובמיוחד במקום כמו מרפסת ובעונת הקיץ. מדובר במצב נדיר יחסית שכן אם הגעתם למצב שבו המרפסת שלכם ספוגה במים הרי צריך ממילה להרים את כל הריצוף, לייבש, לאטום ולפתוח פתחי ניקוז מתאימים. לאחר מכן, יש להחזיר את חומר המילוי היבש למקומו ולרצף.  

 

שומרים על שגרת חיים בעזרת ייבוש מהיר

 

אחת הבעיות הגדולות בייבוש תת רצפתי היא כמובן הזמן. נדרש הרבה זמן בכדי לייבש מקום באופן מלא. בעוד שבייבוש טבעי נידרש לשבועות וחודשים, הרי בעזרת ציוד מתקדם לייבוש נסתפק בימים ועד שבועות. קיצור פעולת הייבוש חוסכת טרדה רבה וכן כסף רב על שיפוצים לתיקון נזקי הרטיבות. ציוד הייבוש שלנו כולל מכונה עוצמתית מהמותג הגרמני HEYLO שיונקת את האוויר הלח מהמצע התת הרצפתי וסוחטת אותו באמצעות מעבה. יתרונות המכונה:

• פעולה שקטה – ה HEYLO שלנו יודעת לעשות את העבודה בשקט ומאפשרת לכם לנהל שגרת חיים בבית, במשרד ובעסק בעוד היא מייבשת את המקום וסוחטת ממנו את המים עד לטיפה האחרונה. 

• שמירה על אסתטיקה – ה HEYLO שלנו אינה מבקשת הרבה בכדי לייבש. כל שצריך לעשות בכדי לשאוב את הלחות מהמקום הוא לקדוח חור בקוטר 50 מ"מ מתחת לרהיט ולהחדיר את צינור היניקה. דרך נוספת לשאיבה נטולת נזקים היא פתיחת פוגות (חריצים בין הרצפות) ברוחב של 2 מ"מ ושאיבה.

• חיסכון כספי – כאמור, פעולת השאיבה היעילה של ה HEYLO מקצרת את זמן העבודה ובכך חוסכת כסף רב על שיפוצים. שיפוצים אלה כוללים יישור והחזרת רצפות, ליטוש רצפות עם כתמים, סגירת סדקים בקירות ועבודות צבע, בעיות עובש ועוד. 

• שמירה על בטיחות במקום – בבטיחות לא מעגלים פינות. כשמכונה ממוקמת בפינה ויונקת את הלחות ישירות מפתח קטן ברצפה, במקום שאינו מפריע לאף אחד, הסיכון הוא מינימלי. מדובר בעיין מהותי במיוחד במקום שבו יש ילדים קטנים והצורך בבטיחות הוא מקסימלי. במקרים ויש שאלה אז אין! אנו לא חוסכים בפתרונות יצירתיים המרחיקים את הציוד שלנו מילדים סקרנים. 

 

צוות SMART-PLUMBERS מחזיר את הבריאות למבנה

 

כחברה וותיקה ומנוסה לאיתור נזילות מים אנו מומחים לכל שלבי העבודה הנדרשים בכדי להביא את המקום למצב יבש ובאופן תמידי. את העבודה שלנו אנו מבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות איתור ומיפוי מתקדמות שחוסכות בזמן, נזקים ובכסף כבר בשלב הראשוני של הערכת המצב במקום. לאחר שקיבלנו תמונה לגבי הנזילות אנו מתפנים לתיקון התקלה. אנו מבצעים החלפת צנרת תקולה, שחרור סתימות, איטום גגות, בריכות שחיה ומרתפים, פתיחת נתיבי מעבר למי גשמים ועוד. לאחר שפתרנו את הבעיה אנו מתחילים בייבוש המקום. דבר ראשון אנו ממפים את השטחים הרטובים תוך בדיקות לחות וזיהוי עובש בעזרת ערכת המעבדה המתקדמת שלנו. לאחר מכן אנו פותחים נקודות במקומות אסטרטגיים ליניקת הלחות ומפעילים את הציוד ככל שנדרש. לאחר גמר הייבוש אנו סוגרים את פתחי היניקה תוך הקפדה על אסתטיקה ואיטום במקום. למידע נוסף על ייבוש תת רצפתי צרו קשר היום במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ואנחנו נגע אליכם בהקדם להערכת מצב. 

ייבוש תת רצפתי

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

ממליצים

סמארטפלאמברס ביצעה בדיקת פיצוץ צנרת במפעלינו בעטרות לשביעות רצונינו המלאה אנו שבעי רצון וממליצים בחום על החברה

5
SMART-PLUMBERS

רוצה לשבח אותך על האיתור נזילה על-ידי מצלמה תרמית אתה ביצעת עבודה יסודית ונקיה ועמד בלוח הזמנים שנקבע. בחור מסודר אמין ואחראי.

5
SMART-PLUMBERS

אחרי יום שלם של בדיקות קפדניות ורדיפה אחרי מקום הנזילה ברצפה, ובעזרת מכשיר איתור נזילה עם גז מיוחד בקו מים קרים אותרה הנקודה הבעייתית, לא היה צורך לשבור קרמיקה מיותרת במטבח, שבהחלט חסך עלויות רבות וזמן לשיקום המובטח

5
SMART-PLUMBERS

הגיעו אלי עקב נזילה לשכנים בקומה מתחת. באו עם ציוד מתקדם לאיתור וגילוי נזילות, ואיתרו את הנזילה בנוכחותי. בעלי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, אשר נתנו מענה לנזילה. כמו כן ברצוני לציין כי ביצעו גם פתיחה וגם סגירה של הנזילה, והמצב חזר לקדמותו. כן ירבו בעלי מקצוע כמותם באיכותם ושירות מעל למצופה.

5
SMART-PLUMBERS

הייתה לנו נזילה רצינית מהגג במשרד שבעלי מקצוע לא עלו עליה, מצאתי את smart plumbers דרך האינטרנט היה נשמע לי מאוד מקצועי והגון, הגיע תוך שעתיים נתן לי הצעת מחיר ולמחרת מוקדם בבוקר פתר את הבעיה.

ממליץ בחום.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להמליץ על smartplumbers הצליח לאתר נזילות מסובכות בבית פרטי לאחר נסיונות של מספר בעלי מקצוע יש לו ציוד משוכלל שמאפשר לו לאתר נזילות שקשה לגלות בכלים רגילים הוא גם ניקה את השטח ותיקן את החורים ללא הכר ממליץ עליו ללא היסוסים.

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להביע הערכת תודה אמיתית לצוות של חברת סמארט פלמברס מספר רב של אנשי מקצוע הגיעו אלי לסניף,אך לא הצליחו לפתור את בעיית הנזילה. שימי אתה אדם מקצועי מאוד,הגון וישר. נוכחתי להכיר אדם מדהים ועיקש להצלחת הפיתרון. 30 ימים של עבודת לילה עד להגעת פיתרון מוחלט של הבעיה. היישר כוח ממליץ בחום באהבה ומקצועיות.

 

5
SMART-PLUMBERS

שימי היקר , רציתי לשתף אותך ולומר לך , תודה . ולמה ?  חיפשתי בעל מקצוע בתחום צנרת מים ויש המון , האדם הראשון שדיברתי איתו היה שימי , כבר במפגש הראשון התרשמתי ממנו לטובה , ואכן לא התאכזבתי , ואני ממליץ לכל אחד בעבודות מסוג זה לא לחשוב פעמיים ,אלא פשוט להתקשר לשימי ,איש מדהים !!!  אני מאחל לך בריאות והמון הצלחה בכל אשר תיפנה. עופר.

5
SMART-PLUMBERS

לשכן שבקומה שמתחתינו היו סימני רטיבות בתקרה. פנינו לסמארט פלאמברס. נענינו בתגובה מהירה ומקצועית. הבית עבר בדיקה עם מצלמה טרמית ואותרו מקורות הנזילות. הצוות של סמארט פלאמברס חתר לטיפול יסודי בבעיה ובמהירות המקסימלית. הצוות תמיד הגיע בזמן ומוקדם ונתן תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות ובכבוד כלפינו וכלפי הדיירים בבניין. יכולנו לסמוך עליהם ולהשאיר להם מפתח ללא חשש. כל הכבוד. ממליץ בחום. טמיר מעודד

5
SMART-PLUMBERS

מעוניין להמליץ על חברת סמארט פלאמברז על השירות האיכותי והאמין .

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני לציין לשבח עובד שנשלח מטעמכם לאיתור ותיקון נזילת מים בביתי.

מיד עם הגעתו, הציג את עצמו והסביר בסבלנות יתרה שלב אחר שלב את אופן הטיפול בבעיה.

הנזילה כמובן אותרה וטופלה עוד באותו היום.

אני  רוצה להודות לשימי מקרב לב על מקצועיות ואדיבות כן ירבו כמוך!!

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שחברת סמארט פלמברס נתנה לי שירות מעבר למוצפה בדגש על מענה לאחר  סיום עבודתם .

שירות מכל הלב. אנו ממליצים בחום

5
SMART-PLUMBERS

מר שמריהו ביצע בביתינו עבודה של יבוש תת ריצפתי. העבודה בוצעה במקצועיות, זכינו לשרות ויחס טובואנו מודים לו על כך.

5
SMART-PLUMBERS

הי שימי, תודה רבה על השירות המקצועי, האדיב והמסור. מהטלפון הראשון אלייך, הרגשתי שהגעתי לבעל מקצוע מצוין ושאני בידיים טובות עד הפיתרון.

הגעת באופן מיידי, הסברת בסבלנות על התהליך והתחלת בו באותו יום. הצלחת להוריד לגמרי את הלחות הגבוהה הכלואה מתחת לרצפות ובקירות המרתף ועברנו מדירה מעופשת וטחובה לדירה יבשה עם ריח טוב. עשית את הבלתי יאמן. מאד מאד מודה לך על השירות המקצועי, האדיב והמרגיע. כמובן שתמיד מוזמן לקפה

5
SMART-PLUMBERS

רציתי להביע את הערכתי לחברת סמארטפלמברס על השירות המקצועי והמהיר שקיבלתי עקב הצפה במרתף. על כן ישר כוח. ממליץ בחום. 

5
SMART-PLUMBERS

רציתי לציין שהיה לי פיצוץ צנרת בצינור מים שלא ידעתי בדיוק היכן -מתחת לאדמה. התקשרתי לחברת סמארט פלמברס הגיעו למחרת בדקו וטיפלו באותו היום מצאו בצורה מדוייקת את התקלה ובצורה מהירה ומקצועית מודה מאוד על השירות והמיקצעיות תודה (השירות ניתן עבור אבא שלי יוסף דוד חי)

5
SMART-PLUMBERS

בעל המלאכה הגיע בזמן, צילם וברר את המקור הנזילה והרטיבות, העמיד מכונה לייבוש החול מתחת למרצפות ואחרי שבוע הגיע עם מעבדה לבדיקת מצב ההרטיבות, ווידע שהכל בסדר, חילץ את כל הצינורות ושחרר את המכונה, סידר הכל, סגר וזהו. מדהים. מקצועי, זריז, ומדויק. הבית כמו חדש!!!

5
SMART-PLUMBERS

שימי הגיע לביתי בהתראה קצרה ומיד ניגש לפעולה. הוא צילם ואיבחן את הבעיה, ברר שאין נזילה נוספת במערכת הצינורות בבית ואז הציע פתרון מיידי: הוא התקין את המכונה המתיזה אוויר חם אל מתחת למרצפות שנפגעו מהנזילה הקודמת, זאת תוך שהוא מחבר צינורות לשטח שמתחת למרצפות דרך חורים שלר אפשר יהיה לראות אחר כך, חישב את המחיר, קיבל את מה שהיה מגיע לו והלך. לאחר שבוע בא לבדוק את המצב. יש לו מעין מעבדה לבדיקת הלחות בחול שמתחת למרצפות. הוא הפעיל את המערכת הזו ומצא שהכל יבשץ הוא ניתק את "מכונת האוויר החם", ששוח עמנו בידידות זמ מה והלך. בינתייים המרצפות חוזרות בהדרגה למצבן הראשוני. זה תהליך והוא עוד לא הסתיים, אך נראה שהעניין הולך ונפתר במהירות יחסית. הכל יחד היה תהליך לא פשוט, אך נמנענו משבירת ופתיחת המרצפות ותפתרנו את הבעיה בקלות יחסית. כמה נעים שיש לך עסק עם אדם מהימן ומקצועי. ממש תענוג!

5
SMART-PLUMBERS

שרות אמין ויניל ביותר אחרי 10 דקות גילה את מקור הפיצוץ בתוך קיר בטון ממליץ בחום  .מאת מוטי שביט מנהל אחזקה במגדלים ב.ס.ר בצמרת ת"א.

 

5
SMART-PLUMBERS

שלום שימי ! שמחתי שחברתך סמארט פלמברס איתרה וטיפלה ביסודיות בהצפת המרתף של חנותי, במשך יותר משבועיים שאבתם את המים מתחת לריצוף. העבודה בוצעה לשביעות רצוני וכמובן במחיר טוב. תודה

5
SMART-PLUMBERS

ברצוני להודות מקרב לב על טיפולו המקצועי והיחס החם של מר שמריהו.

מיותר לציין שרעייתי ואנוכי, היינו מאוד נסערים מהנזילה בדירתנו.

מרגע כניסתו של מר שמריהו לביתנו, הבנו מהר מאוד שיש על מי לסמוך.

אדם מקצועי, סובלני, הסביר לנו בנחת רוח את ממצאי הבדיקה ודרכי הפתרון.

 
כל הכבוד ויישר כוח!

 

5
SMART-PLUMBERS
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן