איך בוחרים מאתר נזילות?

יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת. 

קבלו מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם למצוא מאתר נזילות שיפתור לכם את הבעיה בקלות, במהירות ובמחירים נוחים:

מאתר נזילות זה לא אינסטלטור

מאתר נזילות זוהי הצהרה לגבי אופי ההתנהלות בטיפול בתקלה במערכת מים או ביוב. בעוד שאינסטלטור מתמקד בהקמה וטיפול בצנרת, מאתר נזילות מתמקד במציאת התקלה ומתן פתרון באופן ממוקד. כאשר יודעים בדיוק היכן התקלה, הרי יודעים כיצד לטפל בה, מבלי להסתבך בחפירות מיותרות, שבירת קירות והרמת ריצוף.

אם אתם חושדים בבעיה בצנרת המים או בביוב שלכם, הצעד הראשון שלכם צריך להיות הזמנה של מאתר נזילות טוב שיגיע מצויד בידע ובציוד המתאימים ביותר לאיתור תקלות בצנרת. חשוב לציין  שמאתר נזילות יכול גם להניח תשתיות מים וביוב, בדיוק כמו כל אינסטלטור רגיל והדבר יעשה בצורה מיטבית. מאתרי נזילות נוטים להשקיע מאמצים רבים בהקמת תשתיות אופטימלית ולו בשל ההבנה לגבי ההשלכות הלא נעימות של תקלה שנגרמה בגלל רשלנות של אינסטלטור. 

בקיצור, לפני שאתם בוחרים בבעל מקצוע שיאתר לכם נזילה, כדאי לכם לוודא שחוץ ממכוש, פטישון והרבה מוטיבציה עומדים לרשותו גם האמצעים הטכנולוגיים שיעזרו לו באיתור הדליפה וכן ניסיון בשימוש בהם. צוות SMART-PLUMBERS מבצע עבודות של איתור נזילות במגוון מקומות לרבות בתים פרטיים, בניינים משותפים, מתקני ייצור, עסקים ועוד. אנו מגיעים מצוידים עם מיטב הטכנולוגיה בכדי לאתר את התקלה בדיוק ולמצוא לה פתרון מיטבי, במהירות ובמחיר נוח.

בוחרים במאתר נזילות אמין ואחראי

כידוע, במדינתנו לא כל בעלי המקצוע מציעים שירות אמין ויש לא מעט "חאפרים" שמבצעים עבודות, אך אם לאחר זמן מה מתעוררות בעיות אין סיכוי לקבל מהם מענה... קבלו 3 נקודות חשובות המעידות על אמינות ואחריות:

• אחריות נדיבה – מכיוון שנזילות מתרחשות בדרך כלל בסתר הרי שלוקח זמן רב עד שעולים על התקלה. בינתיים חלחול המים בקירות וברצפה גורם נזקים משמעותיים לתשתיות, מבנה ולעיתים גם לבריאות הדיירים. לכן, כשאתם מקימים תשתיות מים וביוב חדשות או מעוניינים לתקן תקלה קיימת, חשוב לכם לקבל אחריות ארוכת טווח על העבודה.

• וותק ומוניטין – בכדי להציע אחריות על בעל המקצוע להציג וותק בתחום. בעל מקצוע וותיק יכול להבטיח לכם שאכן יהיה זמין לשאלות ופתרון בעיות גם זמן רב לאחר ביצוע העבודה. נכון הדבר גם לגבי מוניטין. קבלן בעל מוניטין יכול להבטיח לכם שירות טוב וגב אמין לאורך זמן שכן יש לבעל מקצוע כזה שפע עבודה ולקוחות וחשוב לו לשמור על המוניטין שלו. 

• מקצועיות – בעלי מקצוע אמינים יבצעו את עבודתם באופן מקצועי, באמצעות שימוש בחומרים איכותיים בלבד במטרה שלא תהיה דליפת מים במקום זמן רב. אין די בכך ויש לבצע את העבודה כהלכה. בעלי מקצוע טובים לא "מחפפים" ועובדים על פי שיטות עבודה מקובלות תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים. 

לכן, כאשר אתם מחפשים אינסטלטור או מאתר נזילות לעבודות בתשתית המים והביוב, הרי חשוב לברר שבעלי המקצוע בעלי וותק, מוניטין ואכן יכולים באמת לספק לכם תמיכה זמן רב לאחר תום העבודות.

מחירים הוגנים באיתור תקלות ותיקונן

העלויות של עבודות אינסטלציה וכן איתור נזילות עלולות להגיע לסכומים ניכרים. נכון הדבר במיוחד כשמדובר בתקלה רצינית, עם אתגרים טכניים רבים. במצב כזה, תעדיפו חברה חזקה שמבינה עניין ומסוגלת לאתר תקלה מורכבת במהירות. הדרך היחידה לאיתור מהיר של תקלות מורכבות ותיקונן היא באמצעות שימוש בטכנולוגיות איתור מתקדמות. בעזרת טכנולוגיות אלה ניתן לאתר את התקלה במהירות ולהתאים לה פתרון אולטימטיבי. 

תמחור גבוה של עבודה עלול להיות תוצאה של עיתוי. לצינור המים לא אכפת אם מדובר על ערב שבת או חצות הלילה ופיצוץ בצנרת הוא תמיד הפתעה שמגיעה בזמן הכי פחות מתאים... עבודות איתור תקלות מתקיימות לעיתים גם בשעות לא נוחות. כשמדובר בתקלה רצינית שמשבשת אספקת המים או גורמת להצפה ומונעת תפקוד בבית או בעסק, תידרשו לפתרון מידי. הבעיה מתעוררת כאשר בחשבונית מופיעה סכום אסטרונומי בגלל "ביקור מיוחד". 

מאתר נזילות  הגון יציע לכם מחירים נוחים, יעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכן יציע לכם זמינות גבוהה גם בשעות לא קונבנציונאליות, בסופ"שים או בחגים. חשוב לציין שאין צורך להמתין לתקלה גדולה ולהגיב, אלא כשמתעורר צורך באיתור נזילות, כדאי לברר לגבי זמינות באופן כללי למקרה שתתקלו במצב חירום בעתיד. 

SMART-PLUMBERS מציעים לכם אמינות, אחריות ומחירים הוגנים

הלקוחות של SMART-PLUMBERS יודעים היטב שיש על מי לסמוך. כשיש שאלה או בעיה אצל אחד מלקוחותינו, אנו תמיד מתפנים לייעץ ולעזור במהירות. זאת הסיבה ששנים רבות לקוחות שומרים אתנו על קשר ותמיד חוזרים כשיש בעיה. רבים מהם אף ממליצים לאחרים על השירות שלנו מתוך רצון טוב בלבד וידיעה שההמלצה שלהם בעלת ערך. עם מוניטין חזק ושירות איכותי, אנו נהנים מתנועת לקוחות קבועה, ללא השקעה משמעותית בשיווק.

כולם מרוויחים כשיש שירות טוב. את היעילות והחיסכון בשיווק אנו תמיד מעדיפים לגלגל אל הלקוח ולחסוך לו ככל האפשר. כתוצאה מכך, לקוחותינו נהנים ממחירים נהדרים על עבודה איכותית. נכון הדבר לגבי לקוחות גדולים וכמובן גם בקרב אנשים פרטיים בביתם.

SMART-PLUMBERS נעזרים בטכנולוגיות מתקדמות 

כפי שנאמר, הרי לטכנולוגיות איתור נזילות יש חשיבות רבה בהצלחת העבודה וכן בעלות הביצוע. טכנולוגיות שבהם SMART-PLUMBERS נעזרים, מציעות זיהוי אקוסטי, זיהוי טרמי, לחות, מצלמה, שימוש בבלון, זיהוי חתימת גז ועוד. אנו ב SMART-PLUMBERS מאמינים שאין גבול להתייעלות בעבודה ואם יש באפשרותנו להישען על טכנולוגיה אמינה לאיתור תקלות, הרי לא נחסוך ונביא את הטוב ביותר. 

את התוצאה מרגישים מיד. אנו מגיעים למקום ולאחר בירור קצר מתחילים לעבוד עם שיטות איתור נזילה מתקדמות ותוך זמן קצר מוצאים את התקלה. לאחר שהעניין הובהר, אנו מחליטים על הפתרון המיטבי ומתחילים בתיקון. תהיו בטוחים שתקבלו את השגרה שלכם בחזרה תוך זמן קצר, ובעלות נוחה. למידע נוסף התקשרו אלינו עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם עם פתרון חכם. 

מאתר נזילות

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

מאמרים נוספים

איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
בעבר כאשר היה צורך לבצע איתור נזילה בצנרת, לא הייתה ברירה והחלו לחפור ולפשפש. היום אין בכך צורך משום שקיים ציוד מקצועי חדיש ומשוכלל בדמות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה היא משימה חשובה מאוד שכן הרטיבות והעובש שבעקבותיה גובים מחיר כלכלי ובריאותי כבד. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע תהליך זה באופן מקצועי
איתור נזילות מים טכנולוגיות
איתור נזילות מים טכנולוגיות
נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע
ייבוש תת רצפתי המלצות
ייבוש תת רצפתי המלצות
מים – אי אפשר בלעדיהם ואי אפשר איתם. מים הם מוצר בסיסי שלא נוכל לחיות בלעדיו אף יום אחד. הוא משמש אותנו לשתייה, בישול, ניקיון ובעצם למה לא? אבל כאשר המים אינם רצויים ומקום כלשהו אמור להיות יבש המים מביאים עימם נזק עצום. וזה מה שקורה כאשר נוצרת נזילה תת רצ
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
נזילות מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג' דו משפחתי.
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת אם בעסק, מוסד או דירה וכדומה מתבצע על ידי מאתר נזילות מקצועי שעבר הכשרות ובעל ניסיון קודם בענף האינסטלציה.
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי של סמארט פלמברס עם העובדים המוכשרים והמקצועים לצד מכשירי הייבוש תת רצפתי המתקדמים בעולם נותנים לכם מענה לשיקום נזקי מים מתחת לריצוף פרקט ועוד.
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף
איתור נזילות בזמן
איתור נזילות בזמן
כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות
למה צריך מאתר נזילות?
למה צריך מאתר נזילות?
מאתר נזילות יכול לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
מרתף עם נזילות הוא חשש גדול בקרב בעלי בתים, אבל למרבה המזל יש אמצעי מניעה רבים שניתן לנקוט כדי לסייע לשמור על מרתף יבש ללא נזילות.
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
כאשר מתגלה נזילה בתוך הדירה/הבית או מחוצה לו יש לדעת מה מקורה, מכשיר לאיתור נזילות מתקדם יכול לגלות את מקורה הבעיה ובכך למנוע בדיקות במקומות מיותרים אשר עלולים לפגוע במבנה
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
איתור נזילות מים הוא תחום לאיתור נזילות סמויות, שהן כל אותם המקרים בהם הנזק החיצוני ניכר וקל לזיהוי, אך מקור הנזילה נסתר וכך קשה למצוא ולתקן אותה.
איתור נזילות -  בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחוש
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז
איך בוחרים מאתר נזילות?
איך בוחרים מאתר נזילות?
יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף נועד למצבים בהם אותרה הנזילה וטופלה וכעת נותרה רטיבות הכלואה בקיר או ברצפה ופוגעת במבנה.
איתור נזילות מים המלצות
איתור נזילות מים המלצות
כאשר מעוניינים באיתור נזילות מים המלצות מתקבלות בברכה. חשוב לדעת כי איתור הנזילות דרוש בכמה מקרים בהם ביצוע הבדיקה נעשה טרם רכישת דירה.
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
אין ספק שהצפה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים שעלולים להתרחש במבנה והכוונה בעיקר למים ולחות בתוך הקירות ומתחת לרצפות. הצפות נגרמות בדרך כלל בשל תקלות צנרת המים והביוב וכן בשל דליפת מי גשמים מהגג, קירות ואף בשל הצפה בכל האזור בשל גשם עוצמתי במיוחד.
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
איתור נזילות היה מאז ומעולם נושא בעייתי ולא פשוט בכלל. שגיאה, ולו הקלה ביותר, באיתור המיקום המדויק של נזילה, היתה גורמת מצידה לבעיה נוספת – חפירה מיותרת בקירות הבית ופגיעה אסתטית ובטיחותית בו ובדיירים שלו.
רטיבות בקיר פנימי -  הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקיר פנימי - הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקירות הבית איננה דבר של מה בכך.הרטיבות עלולה, אם תימשך לאורך זמן, להשפיע על היציבות של הבית בכללותו. רטיבות בקיר פנימי עלולה להיות בעייתית יותר, ובעלת השפעה מזיקה יותר הן על הבית עצמו והן על הבריאות של כל בני המשפחה.
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
החורף רק התחיל וכבר גיליתם כתם רטיבות על אחד הקירות החיצוניים של הבית? זה הזמן לטפל בעניין וכמה שיותר מהר. לרבים ישנה מחשבה מוטעית שבעיית רטיבות תיפתר מעצמה. הדבר כמובן אינו כך- להיפך. רטיבות בקיר חיצוני מעידה על כך שהמים מצאו להם דרך קלה יותר לזרום כלפי
בדיקת רטיבות – אז והיום
בדיקת רטיבות – אז והיום
אחד מה"סיוטים" של אנשים רבים כולל את רגע הגילוי של כתמי רטיבות על התקרה או על אחד מקירות הבית.
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: חורף בחוץ, אתם יושבים בבית החם ושומעים מבחוץ את הגשם מטפטף באיטיות, אבל אז, אתם קמים ומגלים שהגשם פסק מזמן והטפטוף שאתם שומעים הוא מתוך הבית שלכם.
איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית
ישנן שיטות מתקדמות לאיתור נזילות במצלמה טרמית ללא הרס של קירות או של הרצפה וזאת בעזרת מצלמה טרמית ייעודית.
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן