איתור נזילות בחדרי אמבטיה

נזילה באמבטיהאם ישנה נזילת מים בחדר האמבטיה שלכם, בטח תדעו על פי הכתמים והרטיבות על התקרה של השכן מתחתיך. במקרים מסוימים התקרה תהיה לחה ורטובה ללא הפסקה, ובפעמים אחרות זה עלול להיות פעם יבש ופעם רטוב. אפשרות נוספת היא טפטוף מתמשך של מים. כל אלה הם סימנים של נזילת מים שאתם צריכים לטפל בה מיד. תקרה שאוספת לחות ומים במשך זמן רב מדי יכולה לגדל עובש או אפילו לקרוס בשל היחלשות המבנה. כמובן, אתם לא יכולים להתחיל לתקן נזילת מים עד שאינכם יודעים מאיפה היא. בחדר האמבטיה יש מקורות מים שונים, ולכן יש הרבה אפשרויות.

איתור נזילות קלות באופן עצמאי

ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.

נזילה בכיור- כדי לדעת אם נזילה מגיעה מהכיור, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לראות אם בזמן שהמים פועלים אם יש נזילה מתחת לכיור. 

קווי אספקת המים- כדי לבדוק את קווי אספקת המים, יש לשים את האצבע מעל קווי מים בנקודות החיבור השונות. אם אתם מוצאים נקודה לחה, זה כנראה מקור הנזילה שלכם. בהתאם לחומרת הנזילה, אתם פשוט יכולים להדק ולסובב את הצינור למתאם שלו. אם זה לא עובד אתם כנראה צריכים להחליף את הצינור. אם אתם מתכננים לעשות זאת בעצמכם, הקפידו להביא את כל החלקים לחנות לחומרי בניין, כך שמומחה יוכל לעזור לכם למצוא תחליף חלק תואם.

טבעת שעווה של אסלה- אם הנזילה מגיעה מהטבעת שעווה של האסלה, זה לא בהכרח יופיע על רצפת חדר האמבטיה. גם אם הרצפה סביב האסלה אינה רטובה, בדקו שוב את טבעת השעווה כמקור נזילת המים האפשרי לאחר שמיציתם את כל האחרים.

אינך מוצא את הנזילה? 

אם אינכם מצאתם את הנזילה כנראה שאתם זקוקים לעבודה מקצועית של מאתר נזילות מים מומחה. איתור נזילות אינו דבר פשוט ודורש בעל מקצוע עם ניסיון רב ובעל מכשור מתקדם. על מנת לאתר נזילות מים סמויות משתמשים במצלמה תרמית כדי לראות אם הנזילה היא מתחת לרצפה. כאשר מדובר במים חמים, איתור הנזילה יהיה מהיר וקל בשל המצלמה התרמית, עם החדרת מים חמים לצינור המים הקרים או כאשר מפעילים את מכשיר השמע האקוסטי. בצנרת הביוב מכנסים מצלמת סעב אופטי ומאתרים בדיוק מירבי את הנזילה.

 

מאתר נזילות מים במהירות 

יש נזילת מים? זה מאוד לא נעים. מה שנחוץ לכם זה מאתר נזילות מים בצורה מקצועית, מיומנת ובעיקר, גם מאוד מהירה. אם הטיפול לא נעשה מספיק מהר, הנזק יכול לגדול ולהפריע לחיים בבית. עלול להופיע עובש וריח לא נעים. עלול להופיע גם טיח שמתקלף, חלחול של מים למרתף, למקלט או לבית של השכנים מלמטה. איתור מהיר וטיפול מהיר, והחיים חוזרים למסלולם. 

מאתר נזילות מים ומהר, איך זה עובד

אם רואים סימן ברור של נזילת מים, זה אומר שהנזק כבר קיים זמן מה. אבל גם אם רואים שיש איזו נזילה, לא תמיד ברור מהו ההיקף שלה. באיזו נקודה בדיוק צריך לטפל. אז בעצם, איך זה עובד, מה זאת אומרת, מאתר נזילות מים ומהר? הדבר הזה עובד על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. טכנולוגיה שמבוססת על מצלמות מיוחדות שאין לכל אחד. מצלמות שיכולות "לראות" את מה שקורה בתוך הקיר או מתחת לבלטות של הרצפה. 

איתור מים בזכות הפרשי טמפרטורות 

מצלמה תרמית שמפעיל איש מקצוע מיומן מזהה היכן יש נזילה בזכות עקרונות פיזיקליים שונים. למשל, העובדה היא שכאשר יש מים ונוזלים, הם מקררים את סביבתם. כלומר, המצלמה התרמית מזהה ומראה צבעים שונים, שמצביעים על טמפרטורות שונות. כך ניתן לזהות את המקומות שבהם יש נזילה של מים. כך אפשר לראות האם יש בעיה של אטימה או שיש צינור שהתפוצץ. 

מה עושים אחרי איתור הנזילה

כמובן, איתור הנזילה הוא רק השלב הראשון. איתור ללא טיפול זה אפילו לא חצי עבודה. אז מה עושים אחרי: בין יתר אפשר לבצע תיקון נקודתי של הצנרת. אפשר לבצע החלפה של כל הצנרת או לבצע חידוש ושיקום צנרת אפילו ללא חפירה (בעזרת מה שנקרא - שיטת השרוול). ניתן לבצע שיקום על ידי ייבוש תת רצפתי כך שלאחר מכן, החיים יחזרו באמת למסלולם. 

שירות מקצועי, טיפול מתקדם

ולמי כדאי לפנות, הרי לא כל אינסטלטור מצויד בציוד המשוכלל? אל תתפשרו, מאתר נזילות מים זה  Smart plumbers. שירות מקצועי, מתקדם, של איתור ותיקון נזילות ותקלות צנרת. 

יש לך שאלות? השאר פרטים לחוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
טיפ היום!

תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי וחוסך זמן ועלויות

מאמרים נוספים

איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
איתור נזילה בצנרת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים
בעבר כאשר היה צורך לבצע איתור נזילה בצנרת, לא הייתה ברירה והחלו לחפור ולפשפש. היום אין בכך צורך משום שקיים ציוד מקצועי חדיש ומשוכלל בדמות מצלמות טרמיות ומצלמות אינפרא אדום
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
איתור נזילות נסתרות וייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה היא משימה חשובה מאוד שכן הרטיבות והעובש שבעקבותיה גובים מחיר כלכלי ובריאותי כבד. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע תהליך זה באופן מקצועי
איתור נזילות מים טכנולוגיות
איתור נזילות מים טכנולוגיות
נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע
ייבוש תת רצפתי המלצות
ייבוש תת רצפתי המלצות
מים – אי אפשר בלעדיהם ואי אפשר איתם. מים הם מוצר בסיסי שלא נוכל לחיות בלעדיו אף יום אחד. הוא משמש אותנו לשתייה, בישול, ניקיון ובעצם למה לא? אבל כאשר המים אינם רצויים ומקום כלשהו אמור להיות יבש המים מביאים עימם נזק עצום. וזה מה שקורה כאשר נוצרת נזילה תת רצ
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
מאתר נזילות מים בבית פרטי - מה כדאי לדעת?
נזילות מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג' דו משפחתי.
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת אם בעסק, מוסד או דירה וכדומה מתבצע על ידי מאתר נזילות מקצועי שעבר הכשרות ובעל ניסיון קודם בענף האינסטלציה.
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף וייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי של סמארט פלמברס עם העובדים המוכשרים והמקצועים לצד מכשירי הייבוש תת רצפתי המתקדמים בעולם נותנים לכם מענה לשיקום נזקי מים מתחת לריצוף פרקט ועוד.
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?
בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף
איתור נזילות בזמן
איתור נזילות בזמן
כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות
למה צריך מאתר נזילות?
למה צריך מאתר נזילות?
מאתר נזילות יכול לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
כיצד להגן על המרתף מנזילות מים?
מרתף עם נזילות הוא חשש גדול בקרב בעלי בתים, אבל למרבה המזל יש אמצעי מניעה רבים שניתן לנקוט כדי לסייע לשמור על מרתף יבש ללא נזילות.
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
איתור נזילות בחדרי אמבטיה
ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות
כאשר מתגלה נזילה בתוך הדירה/הבית או מחוצה לו יש לדעת מה מקורה, מכשיר לאיתור נזילות מתקדם יכול לגלות את מקורה הבעיה ובכך למנוע בדיקות במקומות מיותרים אשר עלולים לפגוע במבנה
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
הטכנולוגיה החדשנית שמסייעת לאיתור נזילות מים
איתור נזילות מים הוא תחום לאיתור נזילות סמויות, שהן כל אותם המקרים בהם הנזק החיצוני ניכר וקל לזיהוי, אך מקור הנזילה נסתר וכך קשה למצוא ולתקן אותה.
איתור נזילות -  בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
איתור נזילות - בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים
קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים - ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחוש
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?
למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
איך מאתרים נזילה במצלמה טרמית?
זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז
איך בוחרים מאתר נזילות?
איך בוחרים מאתר נזילות?
יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים
נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
זיהוי וטיפול יעיל ומהיר במקור הבעיה - ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף נועד למצבים בהם אותרה הנזילה וטופלה וכעת נותרה רטיבות הכלואה בקיר או ברצפה ופוגעת במבנה.
איתור נזילות מים המלצות
איתור נזילות מים המלצות
כאשר מעוניינים באיתור נזילות מים המלצות מתקבלות בברכה. חשוב לדעת כי איתור הנזילות דרוש בכמה מקרים בהם ביצוע הבדיקה נעשה טרם רכישת דירה.
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
הכירו פתרונות לייבוש רטיבות מתחת לריצוף
אין ספק שהצפה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים שעלולים להתרחש במבנה והכוונה בעיקר למים ולחות בתוך הקירות ומתחת לרצפות. הצפות נגרמות בדרך כלל בשל תקלות צנרת המים והביוב וכן בשל דליפת מי גשמים מהגג, קירות ואף בשל הצפה בכל האזור בשל גשם עוצמתי במיוחד.
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר ותמורה
איתור נזילות היה מאז ומעולם נושא בעייתי ולא פשוט בכלל. שגיאה, ולו הקלה ביותר, באיתור המיקום המדויק של נזילה, היתה גורמת מצידה לבעיה נוספת – חפירה מיותרת בקירות הבית ופגיעה אסתטית ובטיחותית בו ובדיירים שלו.
רטיבות בקיר פנימי -  הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקיר פנימי - הגורמים לרטיבות והמשמעות שלה
רטיבות בקירות הבית איננה דבר של מה בכך.הרטיבות עלולה, אם תימשך לאורך זמן, להשפיע על היציבות של הבית בכללותו. רטיבות בקיר פנימי עלולה להיות בעייתית יותר, ובעלת השפעה מזיקה יותר הן על הבית עצמו והן על הבריאות של כל בני המשפחה.
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
רטיבות בקיר חיצוני - איך מתמודדים?
החורף רק התחיל וכבר גיליתם כתם רטיבות על אחד הקירות החיצוניים של הבית? זה הזמן לטפל בעניין וכמה שיותר מהר. לרבים ישנה מחשבה מוטעית שבעיית רטיבות תיפתר מעצמה. הדבר כמובן אינו כך- להיפך. רטיבות בקיר חיצוני מעידה על כך שהמים מצאו להם דרך קלה יותר לזרום כלפי
בדיקת רטיבות – אז והיום
בדיקת רטיבות – אז והיום
אחד מה"סיוטים" של אנשים רבים כולל את רגע הגילוי של כתמי רטיבות על התקרה או על אחד מקירות הבית.
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
גילוי נזילות מים – להיות מוכנים מבעוד מועד
דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: חורף בחוץ, אתם יושבים בבית החם ושומעים מבחוץ את הגשם מטפטף באיטיות, אבל אז, אתם קמים ומגלים שהגשם פסק מזמן והטפטוף שאתם שומעים הוא מתוך הבית שלכם.
צרו קשר
חייגו עכשיו
072-3930090
חוות דעת וייעוץ ראשוני ללא עלות
השאירו פנייתכם כאן